Multimedia - Technologie

Orange TV Go. Mobilna telewizja od Orange

2019-06-11 09:41:57 | Warszawa

Orange TV Go to usługa, dzięki której możesz oglądać telewizję np. na smartfonie lub tablecie. Sprawdź, dlaczego warto z niej korzystać.

Mobilna telewizjaTV nie tylko na telewizorze: Orange TV Go

Orange TV Go to telewizja mobilna, czyli usługa, która umożliwia oglądanie telewizji na podłączonych do internetu urządzeniach takich jak smartfony, tablety i laptopy, a nie tylko na telewizorze. Orange TV Go pozwala cieszyć się wybranymi kanałami jak w tradycyjnej telewizji, oraz daje możliwość korzystania z  wypożyczalni na życzenie (VOD).

Za niewielką opłatą (obecnie 4,99 zł miesięcznie) klienci posiadający telewizję w Orange uzyskują mobilny dostęp do większości treści, które oferuje wybrany przez nich pakiet telewizyjny. Oferta kanałów w Orange TV Go jest bardzo szeroka. Pełny wykaz aktualnie dostępnych kanałów w znajdziesz na stronie https://www.orange.pl/view/orange-tv-go.

Orange TV Go można włączyć na 3 sposoby: z pomocą dekodera, aplikacji mobilnej lub przez stronę www. Szczegółowe informacje, jak włączyć Orange TV Go i zalogować się do aplikacji, można znaleźć na stronie operatora.

Orange TV Go - telewizja mobilna i treści na życzenie

Telewizja mobilna od Orange to nie tylko klasyczne kanały telewizyjne. Usługa Orange TV Go pozwala również korzystać z innych udogodnień, które oferuje telewizja w Orange. Telewizja na życzenie daje możliwość obejrzenia programów, które zostały już wyemitowane. W zależności od posiadanego pakietu klient ma bezpłatny, mobilny dostęp do wybranych kanałów z funkcją catch-up, takich jak: Disney English, Disney Channel on Demand, Boomerang, E!, 13 Ulica, SciFi czy Cartoon Network.

Orange TV Go umożliwia też oglądanie filmów na życzenie, które można oglądać bez reklam. Usługa pozwala na mobilny dostęp do wypożyczalni filmów Orange, w której znajdują się setki polskich i zagranicznych tytułów. Do kolekcji ciągle dodawane są nowe, atrakcyjne filmy, w tym bieżące kinowe hity. Orange TV Go daje również dużą elastyczność w korzystaniu z VOD. Klient może także zamówić film na urządzeniu mobilnym, a obejrzeć go w domu lub odwrotnie.

Artykuł Sponsorowany

fot. pixabay.com

Słowa kluczowe: usługa, cechy, opłaty, koszty, cena
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
The Surge 2
E3 2019: The Surge 2 ma nowy zwiastun, opis i datę premiery [WIDEO]

The Surge 2 jest trzecioosobową grą action RPG, osadzoną w ponurej przyszłości.

Najlepsze gry o podróży w czasie

Manipulowanie czasoprzestrzenią przybierało w grach wiele ciekawych form. Sprawdźmy, jakie gry wykorzystały ten motyw w najciekawszy sposób!

Polecamy
10 najpopularniejszych smartfonów w Polsce
10 najpopularniejszych smartfonów w Polsce

W rankingu najpopularniejszych komórek w lutym 2012 roku znalazły się tylko dwa tradycyjne telefony. Reszta to smartfony

MugMouse
MugMouse

Prosty kubek na kawę może pełnić również funkcję optycznej myszki komputerowej. Co prawda wygoda obsługi komputera takim urządzeniem nie jest najlepsza, ale za to ogrzewa

Ostatnio dodane
The Surge 2
E3 2019: The Surge 2 ma nowy zwiastun, opis i datę premiery [WIDEO]

The Surge 2 jest trzecioosobową grą action RPG, osadzoną w ponurej przyszłości.

Konkurs Ziaja