Internet - Technologie

Pozycjonowanie Stron w Warszawie - Agencja SEO czy Freelancer?

2019-01-25 15:35:03 | Warszawa

Warszawa, to wspaniałe miasto ukazujące ogrom ludzkich możliwości. Wiele osób stara się zbudować tu nowe życie – w szczególności biznesowe. W chwili obecnej do osiągania najwyższych celów, przedsiębiorcy muszą mocno stawiać na reklamę online, co w 90% przypadków wiąże się z pozycjonowaniem strony internetowej.

Pozycjonowanie Stron w WarszawieW jaki sposób zabrać się do pozycjonowania?

Niestety samodzielne pozycjonowanie strony internetowej jest operacją bardzo czasochłonną, która praktycznie zawsze wymaga od nas dużej ilości czasu, wiedzy oraz oczywiście środków finansowych. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione czynniki dotyczące pozycjonowania stron internetowych, powinniśmy rozejrzeć się za kimś kto posiada doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych i posiada jakieś sukcesy na większych rynkach lokalnych takich jak np. Warszawa.

Agencja SEO czy Freelencer?

Naturalnie nie da się w żadnym przypadku przewidzieć czy zarówno agencja SEO lub Freelancer odniosą satysfakcjonujące wyniki pozycjonowania strony, jednakże w 99% przypadków znacznie lepszym wyborem będzie agencja SEO. Warto byłoby tutaj dodać, że bierzemy pod uwagę tylko uczciwe podmioty. Argumentów, które przemawiają za agencją SEO jest naprawdę bardzo wiele:

  • Duża liczba tematycznych stron zapleczowych,
  • Wsparcie Copywritera,
  • Możliwość kontaktu ze specjalistą SEO/SEM w dowolnych godzinach pracy,
  • Możliwość wykorzystania najnowszych i najlepszych aplikacji wspomagających pozycjonowania (ceny specjalistycznego oprogramowania to często tysiące dolarów miesięcznie)
  • Dostęp do specjalisty SEO specjalizującego się w pozycjonowaniu lokalnym,
  • Oraz wiele innych.
Należy mieć na uwadze, że nawet mimo szczerych chęci, żaden Freelancer nie będzie miał tak szerokich możliwości jak profesjonalna agencja i nie będzie w stanie zapewnić nam, ani wartościowych treści, ani linków które pozwolą na uzyskanie pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Podczas nawiązywania współpracy z konkretną Agencją lub Freelancer’em należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów:
  • Oferta – czy zawiera wszystkie interesujące nas słowa kluczowe oraz czy zawarta jest informacja o średniej ilości wyszukiwania poszczególnych słów. Często zdarza się, że nieuczciwe agencje proponują klientom pozycjonowanie słów kluczowych z bardzo niskim potencjałem, na przykład zamiast frazy „Pizzeria Warszawa” w ofercie widnieje „Tania Pizzeria w Warszawie”.
  • Doświadczenie – zawsze warto dowiedzieć się o poprzednie lub obecne doświadczenia w naszej branży i na rynku lokalnym.
  • Czas – jak długo będziemy czekać na efekty pozycjonowania? - Naturalnie nikt nie jest w stanie udzielić gwarancji na osiągnięcie konkretnego efektu w określonym czasie, jednak warto dopytać o estymowany termin (pamiętajmy, że tutaj wszystkie karty rozdaje Google, a zadaniem pozycjonerów jest w maksymalnym stopniu dostosować stronę do wymogów Google, tak, aby mogła osiągać najwyższe miejsca w rankingu).

Umowa – zawsze należy czytać ją w całości bez żadnego pośpiechu. Przede wszystkim musimy zweryfikować występujące kary umowne, okres wypowiedzenia oraz gwarantowane działania. Z pewnością warto zadbać o to, aby w umowie znalazł się zapis chroniący wszystkie wrażliwe dane dotyczące procesu pozycjonowania, zarówno po stronie zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy.

Artykuł został przygotowany we współpracy z 1stplace.pl - https://1stplace.pl/pozycjonowanie-warszawa/

Artykuł Partnera
fot. materiały prasowe 1stplace.pl
Słowa kluczowe: reklama online, Warszawa, Copywriter
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
bezpieczeństwo haseł
Jak zadbać o bezpieczeństwo haseł? [Poradnik]

Sprawdź, jak w dobie intensyfikacji zagrożeń lepiej chronić dane.

YouTuBe
Jak zarabiać na YouTube: podstawowe zasady

Dowiesz się więcej na temat paru podstawowych metod monetyzacji kanału YT.

Pozycjonowanie Stron w Warszawie
Pozycjonowanie Stron w Warszawie - Agencja SEO czy Freelancer? Warszawa

Obecnie do osiągania najwyższych celów, przedsiębiorcy muszą mocno stawiać na reklamę online.

Polecamy
Szwecja chce karać, a Norwegia legalizować
Szwecja chce karać, a Norwegia legalizować

Przed sądem w Sztokholmie trwa proces właścicieli popularnego serwisu do wymiany plików, The Pirate Bay. Tymczasem inny skandynawski kraj, Norwegia, proceder ściągania filmów czy muzyki chce... zalegalizować.

Internet w domu. Jak wybrać dostawcę?
Internet w domu. Jak wybrać dostawcę?

Czym się kierować przy wyborze dostawcy usług? Jak wybrać najlepszą ofertę spośród setek prawie identycznych?

Ostatnio dodane
bezpieczeństwo haseł
Jak zadbać o bezpieczeństwo haseł? [Poradnik]

Sprawdź, jak w dobie intensyfikacji zagrożeń lepiej chronić dane.

YouTuBe
Jak zarabiać na YouTube: podstawowe zasady

Dowiesz się więcej na temat paru podstawowych metod monetyzacji kanału YT.