Wiadomości - Artykuły

OPTiTaxi - nowoczesne i tanie przejazdy w Warszawie

2017-11-28 08:16:03 | Warszawa | artykuł sponsorowany

Czasy, gdy Klient wsiadając do taksówki nerwowo rozglądał się w poszukiwaniu taksometru, a później przez cała drogę prosił w myślach aby cyferki nie przeskakiwały tak szybko, minęły bezpowrotnie. Dziś Klienci korzystający z OptiTaxi w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu, już przed rozpoczęciem przejazdu otrzymują sms z dokładnie wyliczoną, gwarantowaną ceną za przejazd.

OptiTaxi

Jako pierwsza firma o zasięgu krajowym,  OptiTaxi wprowadza gwarancję ceny przejazdu dla swoich Klientów. Wystarczy aby Klient podał punkt startowy oraz docelowy, a operator już w trakcie przyjmowania zlecenia poda cenę.

Czy cena może się zmienić w trakcie przejazdu? Może. Ale tylko i wyłącznie z powodu zmian wprowadzonych przez Klienta. Podrzucić znajomego po drodze, zajechać do sklepu, bankomatu, przedłużyć kurs gdzieś dalej? Nie ma problemu. Ale każda zmiana będzie miała wpływ na cenę końcową. Na cenę natomiast nie mają wpływu korki, objazdy czy dłuższa trasa obrana przez kierowcę.

Czy jest jakiś haczyk? Nie ma. Dodatkowo stali klienci mogą jeździć w OptiTaxi za darmo. Każdy przejazd w Warszawie to 5% wartości kursu przekazane na indywidualne konto bonusowe Klienta. Po uzbieraniu kwoty bonusów o wartości przejazdu, Klient może pojechać za darmo.

ip

Słowa kluczowe: tania taksówka, taxi Warszawa, najtańsza taksówka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • taxi [0]
    mck
    2017-12-04 13:14:46
    W ten weekend mi się zdarzyło z imprezy z nimi wracać to wcale drogo nie policzyli. Kierowca też szybko podjechał od zamówienia przez apkę. Mówił po polsku, a samochód czysty
Zobacz także
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

armenia
Armenia i Gruzja - relacja z podróży [ZDJĘCIA]

Chcesz poznać pogranicze Azji i Europy? Zobacz relację z wyprawy do Armenii i Gruzji.

Polecamy
Perły Austrii - najciekawsze miejsca do odwiedzenia
Perły Austrii - najciekawsze miejsca do odwiedzenia

Jakie miejscowości zasługują na szczególną uwagę? W których miastach warto zatrzymać się na dłużej?

Premiera Monopoly Polska w Białymstoku!
Premiera Monopoly Polska w Białymstoku!

W sobotę, 10 września 2011 r. w Białymstoku odbędzie się premiera Monopoly Polska. Narodowa plansza gry powstała w wyniku ogólnopolskiego plebiscytu, w którym oddano ponad 2 300 000 głosów.

Ostatnio dodane
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

Kupony i kody rabatowe