Informacje, newsy
45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

  • 2023-09-24
  • Warszawa

Opis

Wyjątkowa historia rok do roku

Maraton Warszawski to rokrocznie prawdziwe święto biegaczy. Jako jeden z nielicznych maratonów na świecie odbywa się nieprzerwanie od 1979 roku! Każda z dotychczasowych edycji Maratonu Warszawskiego ma swoją unikatową historię. Na początku lat 80-tych bieg odbył się pod czujnym okiem wojska i ZOMO, w latach 90-tych pojawiła się pierwsza edycja maratonu ze słowem „Warszawski” w nazwie, a w 2020 roku wydarzenie odbyło się w bezprecedensowej formule przy zachowaniu najwyższego rygoru sanitarnego. Każda odsłona Maratonu jest wyjątkowa, a dla każdego biegacza start to wielkie święto i zwieńczenie długiej drogi.  Dołącz do grona biegaczy, którzy razem z nami piszą maratońską historię i przeżyj swój wyjątkowy dzień w stolicy. 

#BiegamDobrze

Pomagaj biegając! Na Maraton Warszawski możesz zapisać się w ramach największej w Polsce biegowej akcji charytatywnej –  #BiegamDobrze. Pokaż znajomym, że Biegasz Dobrze, zachęć ich do wspierania Cię w pomocy wybranej organizacji dobroczynnej i wspólnie pomagajcie. Po zebraniu kwoty minimalnej w wirtualnej skarbonce utworzonej podczas rejestracji na bieg otrzymasz wyjątkowy pomarańczowy numer startowy, będący znakiem rozpoznawczym Dobroczynnych Bohaterów. W słusznej sprawie biegnie się lżej! Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdźcie, jak to zrobić >>>

Twój Wielki Dzień!

Wielki bieg, będący symbolem niezłomności i sportowej tradycji gromadzi na starcie biegaczy pragnących zmierzyć się z królewskim dystansem. Start w Maratonie to wielkie przedsięwzięcie i marzenie wielu biegaczy, to bardzo ważny dzień poprzedzony miesiącami przygotowań. Spełnij swoje marzenie — nie odkładaj go, zrealizuj plan i przeżyj przygodę, która uczy i dopełnia każdego biegacza.

Polecamy
Ostatnio dodane
kierowca
"Autosobriety - ruszaj bez promili", czyli darmowe szkolenie dla studentów

Czy zimny prysznic, duże śniadanie czy mocna kawa wystarczą, aby wsiąść za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu na piątkowej imprezie?

Marsz Miliona Serc przeszedł ulicami Warszawy [FOTO, WIDEO]

Zobacz jak wyglądało największe zgromadzenie w Warszawie.