Informacje, newsy
Warsaw Jumping 2021

Warsaw Jumping 2021

  • 2021-07-22, do 2001-02-25
  • Karnety od: 359zł - bilety:
  • Tor Służewiec, Warszawa

Opis

Warsaw Jumping CSIO4* - Longines EEF Series Final to wydarzenie hippiczne, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Finał Pucharu Narodów Longines EEF Series odbędzie się podczas Warsaw Jumping w dniach 22-25 lipca 2021 na Torze Służewiec. Wysoka ranga zawodów oraz atrakcyjna pula nagród – ponad 1 800 000 PLN, zagwarantują obecność najważniejszych europejskich nazwisk w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Wydarzenie to wpisze się w kalendarz najważniejszych sportowych imprez w 2021 roku, przyciągając uwagę nie tylko świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki.Warsaw Jumping bilety na zawody jeździeckie już w sprzedaży.

 

Wydarzenie to wpisze się w kalendarz najważniejszych sportowych imprez w 2021 roku, przyciągając uwagę nie tylko świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki.Warsaw Jumping bilety na zawody jeździeckie już w sprzedaży.

Kwalifikacje do finału odbywają się w całej Europie, a rozpoczęły się 23 kwietnia we włoskim Gorla Minore. Możliwość organizacji takiego wydarzenia jeździeckiego w Polsce to ogromne wyróżnienie. Podczas Warsaw Jumping CSIO4* odbędą się także zawody dla młodych koni, a uczestnicy wydarzenia w sobotę i niedzielę zostaną zaproszeni na dni wyścigowe odbywające się równolegle na Torze Służewiec.

Program zawodów: 

Czwartek (22 lipca 2021)
8:00 – skoki przez przeszkody/Runda Młodych Koni
12:00 – skoki przez przeszkody/CSIO4*
17:00 – skoki przez przeszkody/CSIO4*: kwalifikacja do Grand Prix 

Piątek (23 lipca 2021)
8:00 – skoki przez przeszkody/Runda Młodych Koni
12:00 – skoki przez przeszkody/CSIO4*
17:00 – skoki przez przeszkody/CSIO4*: Grand Prix SOBOTA

Sobota (24 lipca 2021)
8:00 – skoki przez przeszkody/Runda Młodych Koni
12:00 – skoki przez przeszkody/CSIO4*
17:00 – skoki przez przeszkody/CSIO4*

Niedziela (25 lipca 2021)
12:00 – skoki przez przeszkody

Wszystkie bilety są personalizowane: Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wyścigi, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Przestrzeń wydarzenia będzie specjalnie zabezpieczona oraz dezynfekowana zgodnie z zaleceniami. Uczestnicy proszeni są o utrzymanie odstępu 1,5 m od siebie. Jeśli Uczestnik Imprezy zaobserwuje u siebie takie objawy, jak gorączka oraz jeden z objawów: kaszel, duszność, nadmierna potliwość, ból mięśni, zmęczenie, powinien niezwłocznie udać się do wyznaczonego punktu przez Organizatora, powiadomić telefonicznie o tym fakcie Organizatora, skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie: tel. 606-108-040, lub całodobową infolinią NFZ 800-190-590.

ip

Ostatnio dodane
SpÃłdnice damskie
Spódnice damskie na każdą okazję

Wystarczy zadbać o modne dodatki, a spódnica stanie się podstawą dla wielu różnych outfitów.

Zdjęcie z gali Elite Fighters
Elite Fighters - wyniki walk gali MMA

Zobacz, kto zwyciężył pojedynki podczas gali.

Popularne
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.

Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu
Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu

Tegoroczna Wigilia na radomskim deptaku to doskonały przykład polskiego buractwa oraz cebulactwa. Kto jeszcze nie widział tego filmu?

Największe miasta studenckie w Polsce
Największe miasta studenckie w Polsce

Przyglądamy się miastom, w których jest najwięcej studentów.