Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
31. Finał WOŚP 2023 na SGH z alpaką

31. Finał WOŚP 2023 na SGH z alpaką

  • 2023-01-29
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Warszawa

Opis

To już szósty rok, w którym Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie gra razem z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy!

W dniu Finału 29. stycznia 2023 studenci zapraszają na spotkanie z alpakami (12.00-14.00) przed budynkiem biblioteki SGH, poczęstunek w budynku głównym, a przede wszystkim do wsparcia tegorocznego celu Akcji, jakim jest walka z sepsą!

Organizatorzy Finału WOŚP NZS SGH jak co roku prowadzą też aukcje internetowe, na których można zdobyć rękawice Kacpra Tobiasza z autografem, deskę od Karola Okrasy i wiele innych przedmiotów dostępnych pod linkiem https://allegro.pl/uzytkownik/NZS_SGH

Więcej informacji w wydarzeniu 31. Finał WOŚP w SGH! | Facebook

Polecamy
Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).