BRANŻE
ID:212251

Asystent do obsługi baz danych

Numer referencyjny: 96431

Do biura w Warszawie poszukujemy

Asystenta do obsługi baz danych:

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za:
  • Administrowanie bazą danych firmy;
  • Czyszczenie i deduplikację danych;
  • Uzupełnianie bazy na potrzeby użytkowników wewnętrznych;
  • Monitorowanie rynku;
  • Urzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi i odpowiadanie na bieżące potrzeby raportowe;
  • Kooperację z członkami zespołu z Europy Centralnej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Obsługa komputera, dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w tym programu Microsoft Excel,
  • Dyspozycyjność, elastyczność, wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, sumienność;
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy z bazami danych.
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole międzynarodowej firmy z Wielkiej Czwórki;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia ;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz załączenie swojego CV.

Al. Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa, Polska
tel. (22) 511 08 11
www.deloitte.com/pl/kariera

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Dział: Dział Administracji
Numer referencyjny: 84429
Rodzaj stanowiska: Cały etat
Opis stanowiska

Administrowanie bazą danych firmy;

Czyszczenie i deduplikację danych;

Uzupełnianie bazy na potrzeby użytkowników wewnętrznych;

Monitorowanie rynku;
Urzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi i odpowiadanie na bieżące potrzeby raportowe;

Kooperację z członkami zespołu z Europy Centralnej.

Wykształcenie wyższe;
Wysokie zdolności analityczne;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
Obsługa komputera, dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w tym programu Microsoft Excel,
Dyspozycyjność, elastyczność, wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, sumienność;
Mile widzialne doświadczenie w pracy z bazami danych.
Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole międzynarodowej firmy z Wielkiej Czwórki;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia ;
Możliwość rozwoju zawodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnie