BRANŻE
ID:230892

KIEROWCA UBER, PRACA STAŁA LUB DODATKOWA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Firma: CAR4YOU

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-02-07

Branża: Transport / Spedycja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: od 3000 do 5000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Firma Car4you zatrudni nowych lub aktywnych Kierowców do przewozu osób na platformie UBER.
Szukamy osób rzetelnych do długoterminowej współpracy.

Opis stanowiska:

- praca w systemie dwu lub trzyzmianowym 7-19, 19-7
- telefon służbowy
- nowe dobrze wyposażone auta prosto z salonu - Opel Astra (Uber Selekt) i Opel Corsa
- pokrywamy wszelkie opłaty związane z paliwem, serwisem, naprawami,
- umowa zlecenie - odprowadzamy składki i ubezpieczamy naszych kierowców,
- wynagrodzenie to 40% obrotu czyli 3000 - 5000 zł

Oczekujemy:

Wymagania:

- Wiek minimum 21 lat

- Prawo jazdy kat B

- Zaświadczenie o niekaralności

- Zaświadczenie o punktach karnych