BRANŻE
ID:228126

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej/eksportu

Opis firmy:

Chcesz szybciej osiągnąć sukces?

WYBIERZ LEPSZY START
Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nabyć ciekawe doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT/GSM/RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 5,5 mld zł przychodów w 2014 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania, Idealny Pracodawca.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zamienie między Warszawą a Piasecznem, Centrala Firmy - 20 minut z metra Wilanowska

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • współpraca i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi na rynkach zagranicznych
  • budowanie kanałów sprzedaży z branży IT/GSM/AGD/RTV poza granicami kraju
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych klientom zagranicznym
  • negocjowanie warunków handlowych
  • sprzedaż produktów
  • współpraca z innymi działami firmy (zakupy, logistyka, marketing, finanse)
  • dbanie o prawidłową komunikację między firmą a klientem
  • wysyłanie korespondencji mailowej i zwykłej
  • przygotowywanie raportów i zestawień
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny biznesowy kontakt z klientami z zagranicy
  • biegła znajomość drugiego języka: niemiecki, rosyjski, czeski, słowacki, francuski, hiszpański
  • znajomość branży AGD/RTV/IT/GSM
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży zagranicznej
  • znajomość reguł handlu zagranicznego
  • umiejętność negocjacji (mile widziana przy kontraktach na rynkach międzynarodowych)
  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • detrminacja w dążeniu do celu
Oferujemy:
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
  • atrakcyjny, wspierający sprzedaż, system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • możliwośc rozwoju poprzez szkolenia
  • kontakt z produktami najnowszej technologii
  • dostęp do pakietu benefitów