BRANŻE
ID:219823

Specjalista ds. Funduszy i Rozliczeń PFRON

Numer referencyjny: SPFRON/WAR

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Działu Księgowości

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2015-09-24

Branża: Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

  • Obliczanie wysokości ulg od wpłat na PFRON
  • Nadzór nad poprawnym naliczaniem dofinansowań do za pracowników niepełnosprawnych
  • Występowanie o środki na tworzenie stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych
  • Reprezentowanie firmy przy kontrolach PFRON
  • Szkolenie zespołu z obsługi aplikacji SODIR – PFRON jaki i samodzielna praca z aplikacją
  • Współpraca z zarządem firmy w wyżej wymienionym zakresie

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji SODIR - PFRON
  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienie zasad naliczania wysokości ulg oraz dofinansowań.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie przy występowaniu o środki na tworzenie stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych oraz obliczaniu wysokości ulg od wpłat na PFRON udzielanych swoim klientom przez przedsiębiorstwo

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego