BRANŻE
ID:232297

Stażysta w Dziale Rozwoju Kategorii i Kanałów Sprzedaży

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Stażysta w Dziale Rozwoju Kategorii
i Kanałów Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

  • Analiza efektywności i rozliczanie działań promocyjnych
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi i dostawcami w zakresie rozliczania akcji promocyjnych i bieżącej obsługi programów motywacyjnych bazujące na wynikach sprzedażowych
  • Współpraca przy tworzeniu planu aktywizacji kategorii
  • Analizowanie danych rynkowych w celu identyfikacji możliwości rozwoju dla kategorii w poszczególnych kanałach sprzedaży
  • Aktywna współpraca z działem Sprzedaży
  • Wsparcie działu w bieżących projektach

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: zarządzanie, finanse) lub w trakcie studiów;
  • Mile widziane staże, praktyki w dziale sprzedaży, marketingu, w branży FMCG
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, szczególnie Excel)
  • Zdolności analitycznych
  • Dokładności, sumienności
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i znajdowania nowych rozwiązań

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością kontynuowania współpracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmy z branży FMCG

Prosimy o przesyłanie aplikacji
za pośrednictwem przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem.

Stażysta w Dziale Rozwoju Kategorii  i Kanałów Sprzedaży