logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Warszawa

Jesteś tutaj:
 
Logo

PrografSG

Branże: KseroO firmie

Zacznij zlecać lepsze wydruki!
 

Od lat zajmujemy się szeroko pojętą reklamą wizualną. Od małej poligrafii, wizytówek i ksera przez profesjonalny druk fotografii skończywszy na banerach i billboardach.

Naszą przygodę z reklamą zaczęliśmy w 1990 roku - czyli w poprzednim tysiącleciu... Nie jesteśmy więc nowicjuszami w tej dziedzinie. Cały czas doskonalimy naszą ofertę, poznajemy specyfikę rynku, potrzeby klientów, niezwykłe możliwości, jakie niosą pojawiające się wciąż nowe technologie i media.
 

Przy ul. Białobrzeskiej 15 gdzie prowadzimy: obsługę zleceń, mały punkt poligraficzny (druk cyfrowy, bindowanie, laminowanie itp.) oraz wydruki fotograficzne w wielkim formacie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Oferujemy sprawną obsługę i wysoką jakość. Przyjmujemy zlecenia mailowo i służymy pomocą gdy potrzebna jest kreatywna praca grafika.
 

Druk, ksero i skanowanie do formatu A3 także w kolorze? Nie ma sprawy.

Laminowanie do A3 na gorąco, bindowanie, bigowanie oraz druk wizytówek? Nie ma problemu
 

Jakieś większe zlecenia?

Działamy kompleksowo - zaczynając od powstającej w sposób kreatywny koncepcji, poprzez produkcję reklam, kończąc na profesjonalnym montażu. Naszą siłą jest zespół doświadczonych fachowców. Dzięki nim możemy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Trzeba owinąć wydrukiem wielkoformatowym kilka domów? Proszę bardzo. Oznakować 15 supermarketów w ciągu miesiąca? Dokonaliśmy tego. Bez kompleksów.


Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama