logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Warszawa

Jesteś tutaj:
 
Logo

Tor Gokartowy imola&more...
O firmie

Hala Emocji Gokartowych imola&more... w Piasecznie istnieje od 1997 roku. Powstała na podstawie wizji wielokrotnego mistrza sportów kartingowych oraz sztabu ludzi związanych ze sportami motorowymi.

 

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu toru gokartowego wystawia nam opinie specjalistów - nasza załoga pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Kształt toru ewoluował znacznie przez te lata. Obecnie tor jest optymalnie przystosowany do szybkiej, a zarazem bezpiecznej jazdy.

 

Posiadamy park najnowocześniejszych maszyn złożony wyłącznie z gokartów SODI RX7 z silnikami o pojemności 200 ccm, które osiągają prędkości do 70 km/h.

 

Do dyspozycji zawodników na naszym torze jest zainstalowany profesjonalny elektroniczny pomiar czasu jak w Formule 1.

 

Dla Państwa wygody posiadamy również salę widokową oraz kawiarnię. W całym obiekcie zainstalowany został internet HOT SPOT.

 

Tor kartingowy imola&more... to nowe, ciekawe miejsce spotkań i degustacji. Idealne na zorganizowanie firmowego bankietu czy party. Daje ono możliwość poczucia dreszczyku emocji, a jednocześnie stwarza okazję do rozmowy w ciekawym miejscu.

 

Dreszczyk sportowej rywalizacji zbliża współpracowników, podnosi atmosferę kontaktów z klientami. Po takiej imprezie każdemu z uczestników pozostanie poczucie dobrze wykorzystanego czasu - czasu spędzonego radośnie i sportowo.

 

Możemy poszczycić się klientami z największych firm w Polsce. Wielu z nich zostało naszymi stałymi klientami.


Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama