Juwenalia
Juwenalia SGH 2022

Juwenalia SGH 2022

  • 2022-05-14
  • Ogrody Rektorskie SGH, al. Niepodległości 162, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 55.

fot. Monika Krupska

Opis

Po długim okresie społecznej izolacji widmo pandemii wreszcie się oddala.. Niestety studenci będą musieli się zmierzyć z kolejnym problemem - widmem zbliżającej się sesji. Jednak zanim zacznie się intensywne wkuwanie, warto na chwilę zapomnieć o troskach życia codziennego, odprężyć się w gronie znajomych i dać się porwać dobrej muzyce. Wszystko to będzie możliwe już 14 maja, kiedy to po 3 latach oczekiwania odbędzie się kolejna edycja Juwenaliów SGH. W tym dniu Ogrody Rektorskie zmienią się nie do poznania, przyjmując w swoje progi tłumy studentów spragnionych dobrej zabawy.

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Poznaliśmy program Juwenaliów SGH 2022 Warszawa

W tym dniu Ogrody Rektorskie zmienią się nie do poznania, przyjmując w swoje progi tłumy studentów spragnionych dobrej zabawy.

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.