Kino
"Diuna: Część druga" wcześniej w Multikinie Złote Tarasy

"Diuna: Część druga" wcześniej w Multikinie Złote Tarasy

  • 2024-02-28
  • Multikino Złote Tarasy, Warszawa

Opis

To świetna wiadomość dla każdego, kto odlicza dni do premiery filmu „Diuna: Część druga”! Już 28 lutego wyczekiwany dalszy ciąg sagi będzie można zobaczyć przedpremierowo w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Będzie to okazja, by zanurzyć się w świecie pełnym przygód i emocji Paula Atrydy. Bilety na to wydarzenie są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawi dalszy ciąg sagi o Diunie. Główny bohater Paula Atryda stanie przed nowymi wyzwaniami i niebezpieczeństwami. O tym czy uda mu się im sprostać widzowie mogą się przekonać dzień przed premierę - 28 lutego podczas pierwszego w Polsce przedpremierowego pokazu filmu „Diuna: Część druga” w Multikinie Złote Tarasy!

Dodatkowo na uczestników wydarzenia w klubie 35 mm (2. piętro Multikina Złote Tarasy) będzie czekała strefa Xbox. Każdy będzie mógł sprawdzić swoich sił jako pilot ortnitoptera Atrydów, dzięki specjalnemu dodatkowi do Microsoft Flight Simulator. Odwiedzający do dyspozycji dostaną wysokiej jakości wolanty Logitech G, a dla tych czujących się bardziej komfortowo ze standardowych wyposażeniem – także konsole Xbox z naszymi typowymi kontrolerami.

„Diuna: Część druga” jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkroczy na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Film powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się między innymi nominowany do Oscara Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, nominowany do Oscara Josh Brolin, nominowany do Oscara Austin Butler, nominowana do Oscara Florence Pugh, nagrodzony Oscarem Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux i laureat Oscara Javier Bardem.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na przedpremierowy pokaz 28 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Bilety można nabywać w kasie Multikina Złote Tarasy, przez https://multikino.pl/filmy/diuna-czesc-druga-uroczysta-premiera  oraz aplikację.

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Boy Kills World
Zwiastun filmu "Boy Kills World": Bill Skarsgard w zwariowanym festiwalu zemsty [WIDEO]

Osierocony, głuchy i niemy bohater w drodze po głowy swoich oprawców.

Żegnajcie laleczki
Na co do kina w weekend [Premiery]

Jakie nowości są już na ekranach kin?

Popularne
Premiera światowego widowiska "Amadeus Live" we Wrocławiu [WIDEO]

Wrocławska Hala Stulecia dołączy do elitarnego grona, które zaprezentują to widowisko.

impresjonisci film
Impresjoniści - recenzja

Film pokazuje przebieg wspólnego życia malarza Pierre Bodnarda i jego ukochanej Marthe. Czy warto to zobaczyć?