Kino
Pokazy przedpremierowe filmu Zwyczajna Przysługa

Pokazy przedpremierowe filmu Zwyczajna Przysługa

  • 2018-09-14, do 2018-09-16
  • normalny 31 zł, ulgowy 25 zł, karta kinomana 22 zł
  • ul. Chmielna 33, kino Atlantic, Warszawa

Opis

Pokazy przedpremierowe filmu „Zwyczajna przysługa”

 

14 - 16 września

 

Ponad miesiąc przed premierą

 

Kup bilety już dziś i zajmij najlepsze miejsca na sali!

piątek (14.09) o godz. 20.20 

sobota (15.09) o godz. 20:00

niedziela (16.09) o godz. 17:50 

 

 

Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.


Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”, „GORĄCY TOWAR”.


Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kler
Nadchodzi ENEMEF: Noc Kina Polskiego z premierą filmu "Kler"

Na wielkim ekranie pojawią się aż cztery rewelacyjne polskie filmy, w tym premierowo wyczekiwany, kontrowersyjny "Kler".

Zabytkomania 2018
Startuje 4. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego "Zabytkomania"

To konkurs skierowany do pasjonatów sztuki filmowej oraz historii, którzy chcą popularyzować materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe Polski.