Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Black Veil Brides

Kiedy2020-06-09 godzina 19:30
Za ileBilet wstępu 135.00 PLN
GdzieProgresja, ul. Fort Wola 22
Black Veil Brides

Black Veil Brides po 5 latach wraca na jedyny koncert do Polski! Amerykanie wystąpią 9 czerwca w warszawskiej Progresji!

 

BLACK VEIL BRIDES (Sumerian Records/Hollywood,CA) - rock, heavy metal, glam

 

W czasach, kiedy o muzyce rockowej mówi się, że umarła, teledyski Black Veil Brides zostały wyświetlone ponad 500 milionów razy, a krążek ,,Vale", czyli ostatnie wydawnictwo zespołu, doszedł do pierwszego miejsca na liście Bilboard's Top Hard Rock Albums. Wyniki te dosadnie pokazują, jaką renomą cieszy się kwintet z Kaliforni.

 

Wspólnie z nową wytwórnią, Sumerian Records, Black Veil Brides zaczyna nowy rozdział za sprawą dwóch nowych singli: ,,Saints of the Blood" oraz ,,The Vengeance". Zważywszy na ich siłę oraz przebojowość, utwory te ze spokojem można stawiać w jednym rzędzie z największymi hitami zespołu, jak m.in. ,,In the End", ,,Heart of Fire" czy ,,Coffin".

Po 5 latach BVB powraca do Polski, a o ogromnym wyczekiwaniu na zespół przez polską publikę świadczy fakt, że teledyski Amerykanów zostały wyświetlone w naszym kraju ponad 2 miliony razy na przestrzeni ostatniego roku.BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama