Koncert
Black Veil Brides

Black Veil Brides

  • 2020-06-09, , godzina 19:30
  • Bilet wstępu 135.00 PLN
  • Progresja, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Opis

Black Veil Brides po 5 latach wraca na jedyny koncert do Polski! Amerykanie wystąpią 9 czerwca w warszawskiej Progresji!

 

BLACK VEIL BRIDES (Sumerian Records/Hollywood,CA) - rock, heavy metal, glam

 

W czasach, kiedy o muzyce rockowej mówi się, że umarła, teledyski Black Veil Brides zostały wyświetlone ponad 500 milionów razy, a krążek ,,Vale", czyli ostatnie wydawnictwo zespołu, doszedł do pierwszego miejsca na liście Bilboard's Top Hard Rock Albums. Wyniki te dosadnie pokazują, jaką renomą cieszy się kwintet z Kaliforni.

 

Wspólnie z nową wytwórnią, Sumerian Records, Black Veil Brides zaczyna nowy rozdział za sprawą dwóch nowych singli: ,,Saints of the Blood" oraz ,,The Vengeance". Zważywszy na ich siłę oraz przebojowość, utwory te ze spokojem można stawiać w jednym rzędzie z największymi hitami zespołu, jak m.in. ,,In the End", ,,Heart of Fire" czy ,,Coffin".

Po 5 latach BVB powraca do Polski, a o ogromnym wyczekiwaniu na zespół przez polską publikę świadczy fakt, że teledyski Amerykanów zostały wyświetlone w naszym kraju ponad 2 miliony razy na przestrzeni ostatniego roku.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Black Veil Brides"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
James Bay - Chew On My Heart
James Bay w piosence "Chew On My Heart" [WIDEO]

Chciałbym coś namieszać, zrobić coś nowego - zapowiada artysta.

Katy Perry - album Smile
Katy Perry ogłasza szczegóły płyty "Smile"

Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

Konkurs Ziaja