Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Holden, Karaś/Rogucki

Kiedy2023-03-16
GdzieStodoła
ul. Batorego 10
Warszawa
 Holden, Karaś/Rogucki

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się 14.02.2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne.

I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji.

Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

W roli supportu wystąpi Holden!

Kamil Holden Kryszak zadebiutuje z pierwszym solowym singlem „Kochaina" 16ego marca. Autor muzyki do filmu „Piosenki o Miłości", za którą otrzymał nominację do Nagrody im. Krzysztofa Komedy oraz do O!lśnień portalu Onet. Jego muzykę można również usłyszeć w zespole Karaś/Rogucki, którego jest członkiem oraz w najnowszym sezonie serialu „Wilk" na Canal+.

ip



Zdjecie nr 1622168
Zdjecie nr 1622169
Zdjecie nr 1622170
Zdjecie nr 1622171
Zdjecie nr 1622172
Zdjecie nr 1622173
Zdjecie nr 1622174
Zdjecie nr 1622175
Zdjecie nr 1622176
Zdjecie nr 1622177
Zdjecie nr 1622178
Zdjecie nr 1622179
Zdjecie nr 1622180
Zdjecie nr 1622181
Zdjecie nr 1622182
Zdjecie nr 1622183
Zdjecie nr 1622184
Zdjecie nr 1622185
Zdjecie nr 1622186
Zdjecie nr 1622187
Zdjecie nr 1622188
Zdjecie nr 1622189
Zdjecie nr 1622190
Zdjecie nr 1622191
Zdjecie nr 1622192
Zdjecie nr 1622193
Zdjecie nr 1622194
Zdjecie nr 1622195
Zdjecie nr 1622196
Zdjecie nr 1622197
Zdjecie nr 1622198
Zdjecie nr 1622199
Zdjecie nr 1622200
Zdjecie nr 1622201

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama