Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Specjalne pokazy filmowe w kinie Muranów

Kiedykażda niedziela godzina 18:30
Do kiedy2009-11-22
GdzieKino Muranów
ul. Gen. Andersa 1
Warszawa

W dniach 15 i 22 listopada (niedziela), o godzinie 18.30 w kinie Muranów odbędą się wyjątkowe pokazy filmu: " W poszukiwaniu harmonii. Podróż do Azji".

Reżyser Thomas Grube i jego doskonała ekipa filmowa towarzyszyli Orkiestrze Filharmoników Berlińskich i Sir Simonowi Rattle'owi podczas trasy koncertowej po Azji. Sześć tętniących życiem metropolii, a w nich niesamowite połączenie tysiącletnich tradycji z zapierającą dech w piersiach ultranowoczesnością. To zderzenie zachodniego myślenia z dalekowschodnią filozofią, współczesnej Europy i Azji staje się zarazem podróżą za kulisy tajemniczego i pełnego napięć życia jednej z najlepszych orkiestr świata a także w głąb emocjonalnych wszechświatów poszczególnych muzyków.

"W poszukiwaniu harmonii. Podróż do Azji" opowiada o nieustającej walce pomiędzy ego i społecznością; o odwiecznym, a jednak wciąż nowym poszukiwaniu harmonii w sobie samym i w grupie. Oto niezwykła historia o sztuce i ludziach, o melancholii i entuzjazmie, samotności i tęsknocie za miłością. Uniwersalna przypowieść o życiu, która łącząc fascynujące obrazy konfliktów pomiędzy jednostką i grupą z upajającą
jakością dźwięku tworzy porywającą kinową przygodę.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama