Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:róg Czackiego i Świętokrzyskiej (Śródmieście) Miasto:Warszawa

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Henool
2013-09-29
Dobra imprezownia

Polecam Klubo - nie tylko dla studentów. Bywam tam często ze znajomymi i jest to jedna z najlepszych imprezowni w mieście, a w Śródmieściu to już chyba najlepsza. Dobra muza, drinki, świetny klimat - bo pozytywni ludzie. Polecam na imprezy!

 
Gogoludek
2013-05-03
Klubo- pochłaniacz czasu :)

Super miejsce, naprawdę szalone imprezy ale jest jeden minus. Jak się wchodzi na godzinę wychodzi się po pięciu :)Ale zawsze w świetnym nastroju! Polecam!

 
Bywalec parkietowy padalec
2013-04-30
Klub padaka

Jak zwykle wszystkie posty zawieraja pseudoreklame.. (jeden tylko sie wyzalil co gazem po oczach dostal) W klubo juz tylko moze byc gorzej.. i nie powiem dlaczego bo to forum czytaja glownie sami zainteresowani, a za takie analizy co jest zle i czemu nie bedzie dobrze to sie placi hajs.

 
Su
2013-04-05
a w środę

a w środę dziewczyny piją za darmo!

 
Su
2013-04-05
ja Uwielbiam

Chodzę tam od lat i szczerze mówiąc tam czuję się najlepiej, bo nie ma tego całego lansu i napinki, który jest ww większości innych warszawskich klubów. świetna muza, inna na każdej sali a imprezy są przeważnie do białego rana. Co do ochrony i selekcji to osobiście nigdy nie miałam problemów z wejściem i raczej czuję się tam bezpiecznie. oczywiście klub jak każdy inny ma swoje plusy i minusy, ale te pierwsze przewazają. Z minusów to chyba najbardziej przeszkadza mi tłum na salach, ale jako stała bywalczyni doceniam starania Klubo w poszerzaniu przestrzeni (ostatnio powstała trzecia sala i duża szatnia) :)) Brawo Klubo!

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama