Repertuar teatrów w Warszawie

Repertuar teatrów - Warszawa - wg teatrów

Prezentujemy aktualny repertuar teatrów w Warszawie. Na tej stronie sprawdzisz, jakie teatry wystawiają swoje przedstawienia w nadchodzących tygodniach. Znajdziesz pełną listę teatrów z Twojego miasta oraz zestawienie spektakli, które można w nich zobaczyć. Jeśli jeszcze nie znasz wszystkich teatrów ze swojego miasta, tu zobaczysz ich pełne zestawienie. Sprawdź repertuar poszczególnych teatrów i zaplanuj wizytę w tym, którego repertuar najbardziej cię zainteresuje!

Wyświetl repertuar teatrów wg spektakli, dni.

Studio Buffo ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
Boeing, Boeing
  • 27 marca (środa): 19:00
Metro Musical w BUFFO
  • 24 marca (niedziela): 18:30
NINA
NINA
Bilety: [kup bilet]
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Piotruś Pan
  • 28 marca (czwartek): 18:00
  • 29 marca (piątek): 10:00,13:30
  • 30 marca (sobota): 12:00,16:00
  • 31 marca (niedziela): 12:00,16:00
Romeo i Julia
  • 18 marca (poniedziałek): 19:00
  • 19 marca (wtorek): 12:00,16:00
  • 20 marca (środa): 12:00,16:00
Ten Obcy - spektakl teatru kameralnego z lublina
  • 21 marca (czwartek): 09:00,12:00
Zemsta
  • 26 marca (wtorek): 09:00
Teatr Kamienica Al. Solidarności 93, Warszawa
Ania z Zielonego Wzgórza
Ania z Zielonego Wzgórza Autor sztuki: Lucy Maud Montgomery.
  • 31 marca (niedziela, SCENA ORLA): 12:00
Brzechwa dla dzieci Prot bi Filip
  • 22 marca (piątek, SCENA ELITARNA): 10:00
Czerwony Kapturek w wielkim mieście
  • 26 marca (wtorek, SCENA ELITARNA): 10:00
Dobry wieczór z Pakosińską
  • 20 marca (środa, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 21 marca (czwartek, SCENA ELITARNA): 19:00
Dopalacze. Siedem stopni donikąd
  • 28 marca (czwartek, SCENA ELITARNA): 10:00,12:00
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Autor sztuki: wg. braci Grimm .
  • 19 marca (wtorek, SCENA ELITARNA): 10:30
Niespodzianka
  • 26 marca (wtorek, SCENA ORLA): 19:30
  • 27 marca (środa, SCENA ORLA): 19:30
  • 29 marca (piątek, SCENA ORLA): 19:30
  • 30 marca (sobota, SCENA ORLA): 16:00,19:30
  • 31 marca (niedziela, SCENA ORLA): 18:00
Test
Test
Bilety: [kup bilet]
  • 22 marca (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 23 marca (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
Tresowany mężczyzna
  • 18 marca (poniedziałek, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 30 marca (sobota, SCENA ELITARNA): 19:00
  • 31 marca (niedziela, SCENA ELITARNA): 18:30
Trzecia młodość Bociana
  • 22 marca (piątek, SCENA ORLA): 19:30
  • 23 marca (sobota, SCENA ORLA): 19:30
Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą
  • 21 marca (czwartek, SCENA ORLA): 10:30
Viagra
Viagra
Bilety: [kup bilet]
  • 29 marca (piątek, SCENA ELITARNA): 19:00
Teatr Komedia ul. Słowackiego 19a, Warszawa
Apartament prezydencki
  • 18 marca (poniedziałek): 19:00
  • 20 marca (środa): 19:00
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Człowiek dwóch szefów
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 16:00
Hotel Westminster
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Komedia o napadzie na bank
  • 30 marca (sobota, Najlepsze_z_najl): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00
Trema
Trema
Bilety: [kup bilet]
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
Arcydzieło na śmietniku
  • 21 marca (czwartek): 19:30
  • 22 marca (piątek): 19:30
  • 23 marca (sobota): 19:30
Cykl warsztatów teatralno-naukowych: ,,Muzyka+Matematyka", część 2.
  • 21 marca (czwartek): 09:30
  • 22 marca (piątek): 09:30
  • 24 marca (niedziela): 11:00
DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz
  • 29 marca (piątek): 19:30
  • 30 marca (sobota): 19:30
Kłamstewka
  • 19 marca (wtorek): 19:00
  • 20 marca (środa): 19:00
Misery
  • 19 marca (wtorek): 19:30
  • 20 marca (środa): 19:30
Okno na parlament
  • 26 marca (wtorek): 19:30
  • 27 marca (środa): 19:30
  • 28 marca (czwartek): 19:30
Otwarcie sezonu
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
Roma i Julian
  • 26 marca (wtorek): 17:30
  • 27 marca (środa): 17:30
  • 28 marca (czwartek): 17:30
Szalone nożyczki
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 25 marca (poniedziałek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 16:00
Wrócę przed północą
  • 31 marca (niedziela): 16:00
Teatr Narodowy - sala Bogusławskiego pl. Teatralny 3, Warszawa
Dziady
  • 19 marca (wtorek, sala Bogusławski): 18:30
  • 20 marca (środa, sala Bogusławski): 18:30
Garderobiany
  • 19 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:30
  • 20 marca (środa, scena przy Wierz): 19:30
  • 21 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:30
IRONBOUND. Za torami, za mostem
  • 30 marca (sobota, scena Studio): 19:00
  • 31 marca (niedziela, scena Studio): 19:00
Jak być kochaną
  • 30 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 31 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Kordian
  • 22 marca (piątek, sala Bogusławski): 19:00
  • 23 marca (sobota, sala Bogusławski): 16:00
  • 24 marca (niedziela, sala Bogusławski): 16:00
Kotka na gorącym blaszanym dachu
Kotka na gorącym blaszanym dachu Autor sztuki: Tennessee Williams.
  • 23 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 24 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Udręka życia
Udręka życia Autor sztuki: Hanoch Levin.
  • 29 marca (piątek, scena przy Wierz): 19:00
  • 30 marca (sobota, sala Bogusławski): 19:00
  • 31 marca (niedziela, sala Bogusławski): 19:00
Ułani
  • 26 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:00
  • 27 marca (środa, scena przy Wierz): 19:00
  • 28 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:00
Śluby panieńskie
  • 27 marca (środa, sala Bogusławski): 19:00
  • 28 marca (czwartek, sala Bogusławski): 19:00
Teatr Polonia Marszałkowska 56, Warszawa
BOŻE MÓJ!
  • 29 marca (piątek, TEATR POLONIA - ): 12:00
  • 30 marca (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 31 marca (niedziela, TEATR POLONIA - ): 19:00
Depresja komika
Depresja komika Autor sztuki: Michał Walczak.
  • 21 marca (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:30
Dobry wieczór Państwu
Dobry wieczór Państwu Autor sztuki: Krzysztof Materna.
  • 24 marca (niedziela, MAŁA SCENA - FIO): 19:30
Koncert Michała Bajora "od kofty... do korcza"
  • 26 marca (wtorek, TEATR POLONIA - ): 16:00
Kontrabasista
Kontrabasista Autor sztuki: Patrick Süskind.
  • 18 marca (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 19 marca (wtorek, TEATR POLONIA - ): 11:00
  • 20 marca (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
Krzesła
  • 25 marca (poniedziałek, TEATR POLONIA - ): 20:00
Metoda
Metoda Autor sztuki: Jordi Galceran.
  • 27 marca (środa, TEATR POLONIA - ): 19:30
  • 28 marca (czwartek, TEATR POLONIA - ): 19:00
Mgnienie
  • 30 marca (sobota, MAŁA SCENA - FIO): 19:30
Nutki Pana Kleksa
  • 26 marca (wtorek, TEATR POLONIA - ): 17:00
Shirley Valentine
  • 24 marca (niedziela, TEATR POLONIA - ): 16:00
Wania, Sonia, Masza i Spike
  • 22 marca (piątek, TEATR POLONIA - ): 17:00
  • 23 marca (sobota, TEATR POLONIA - ): 19:30
3 x Mrożek
  • 27 marca (środa, Scena Kameralna): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Kameralna): 19:00
Deprawator
  • 20 marca (środa, Scena Kameralna): 19:30
  • 21 marca (czwartek, Scena Kameralna): 19:30
KRAPP i dwie inne jednoaktówki
  • 23 marca (sobota, Scena Kameralna): 19:30
  • 24 marca (niedziela, Scena Kameralna): 18:00
Królowa Śniegu
  • 30 marca (sobota, Scena Kameralna): 16:00
  • 31 marca (niedziela, Scena Kameralna): 16:00
Poranek filozoficzny - sala prób
  • 23 marca (sobota, Scena Kameralna): 10:00,11:00,12:00
SALON POEZJI: Rilke
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 12:00
Wujaszek Wania
  • 27 marca (środa, Duża Scena): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Duża Scena): 19:00
Zemsta
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 19:00
Żołnierz królowej Madagaskaru
  • 20 marca (środa, Duża Scena): 19:00
  • 21 marca (czwartek, Duża Scena): 19:00
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, Duża Scena): 19:00
Teatr Rampa ul. Kołowa 20, Warszawa
Calineczka
  • 27 marca (środa): 09:00,11:00
  • 28 marca (czwartek): 11:00
  • 29 marca (piątek): 09:00,11:00,13:00
  • 30 marca (sobota): 16:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00
Dzień dziecka
  • 23 marca (sobota): 16:00
  • 24 marca (niedziela): 16:00
Jesus Christ Superstar
  • 19 marca (wtorek): 19:00
  • 20 marca (środa): 19:00
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
dzień Dziecka  + warsztaty dyskusyjne
  • 20 marca (środa): 10:00
  • 21 marca (czwartek): 10:00
  • 22 marca (piątek): 10:00
Teatr Roma ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Anna Sroka-Hryń- Kobiety, kobiety: Ulica,którą płyną moje dłonie- Ewa Demarczyk
  • 30 marca (sobota, NOVA SCENA): 19:30
  • 31 marca (niedziela, NOVA SCENA): 18:00
Nowy Jork. Prohibicja
  • 19 marca (wtorek, NOVA SCENA): 19:30
  • 20 marca (środa, NOVA SCENA): 19:30
  • 21 marca (czwartek, NOVA SCENA): 19:30
  • 22 marca (piątek, NOVA SCENA): 19:30
Piloci
Piloci
Bilety: [kup bilet]
  • 21 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 22 marca (piątek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 23 marca (sobota, DUŻA SCENA): 15:00,19:00
  • 24 marca (niedziela, DUŻA SCENA): 17:00
  • 27 marca (środa, DUŻA SCENA): 19:00
  • 28 marca (czwartek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 29 marca (piątek, DUŻA SCENA): 19:00
  • 30 marca (sobota, DUŻA SCENA): 15:00,19:00
  • 31 marca (niedziela, DUŻA SCENA): 17:00
Przypadki Robinsona Crusoe
  • 24 marca (niedziela, NOVA SCENA): 10:00,13:30
  • 27 marca (środa, NOVA SCENA): 10:00,13:30
  • 28 marca (czwartek, NOVA SCENA): 10:00,13:30
  • 29 marca (piątek, NOVA SCENA): 10:00,13:30
Turnau Bedford Tour
  • 25 marca (poniedziałek, DUŻA SCENA): 19:00
Teatr Syrena ul. Litewska 3, Warszawa
Rodzina Addamsów
  • 21 marca (czwartek, duża scena): 19:00
  • 22 marca (piątek, duża scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, duża scena): 15:00,19:00
Teatr WARSawy Rynek Nowego Miasta 5/7, Warszawa
Miłość szuka mieszkania
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Obsesje
  • 27 marca (środa): 19:00
Taśma
Taśma Autor sztuki: Stephen Belber.
  • 19 marca (wtorek): 19:00
Teatr Wielki Opera Narodowa pl. Teatralny1, Warszawa
Carmen
  • 19 marca (wtorek): 19:00
Czarodziejski flet
  • 27 marca (środa): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 12:00,18:00
Moniuszko - przeboje wokalne
  • 21 marca (czwartek): 12:00
Sinfonia Varsovia
  • 23 marca (sobota): 18:00
Umarłe miasto
  • 24 marca (niedziela, SPEKTAKL_ODWOlAN): 18:00
  • 26 marca (wtorek, SPEKTAKL_ODWOlAN): 19:00
  • 29 marca (piątek): 19:00
Teatr Współczesny ul. Mokotowska 13, Warszawa
Lepiej już było
  • 30 marca (sobota, Scena Główna): 19:15
  • 31 marca (niedziela, Scena Główna): 19:15
Ludzie i anioły
  • 26 marca (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 27 marca (środa, Scena Główna): 19:00
Nim odleci
  • 19 marca (wtorek, Scena Główna): 19:00
  • 20 marca (środa, Scena Główna): 19:00
  • 21 marca (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Główna): 19:00
  • 29 marca (piątek, Scena Główna): 19:00
Psie serce
  • 22 marca (piątek, Scena Główna): 19:00
  • 23 marca (sobota, Scena Główna): 19:00
  • 24 marca (niedziela, Scena Główna): 19:00
Trzecia pierś
  • 29 marca (piątek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
Teatr Żydowski pl. Grzybowski 12/16, Warszawa
Aktorzy żydowscy
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 28 marca (czwartek): 19:00
Jak w przedwojennym kabarecie
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Marienbad
Marienbad Autor sztuki: Na podstawie powieści Szolema Alejchema .
  • 20 marca (środa): 19:00
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Wiera Gran
  • 30 marca (sobota): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Och-Teatr ul. Grójecka 65, Warszawa
Casa Valentina
  • 19 marca (wtorek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 20 marca (środa, OCH-TEATR - DUŻA): 17:00
  • 21 marca (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 22 marca (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 16:00
Chamlet - monolog parodysty teatr polonia
  • 23 marca (sobota, OCH-CAFE): 19:30
Krzysztof Daukszewicz - zjedz kawiorek
  • 30 marca (sobota, OCH-CAFE): 17:00
Maria Callas. Master Class
  • 23 marca (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
Stowarzyszenie umarlłych poetów
  • 28 marca (czwartek, OCH-TEATR - DUŻA): 17:00
  • 29 marca (piątek, OCH-TEATR - DUŻA): 16:00
  • 30 marca (sobota, OCH-TEATR - DUŻA): 19:30
  • 31 marca (niedziela, OCH-TEATR - DUŻA): 12:00
Zemsta
Zemsta Autor sztuki: Aleksander Fredro.
  • 18 marca (poniedziałek, OCH-TEATR - DUŻA): 12:00,19:30
Teatr 6.piętro Plac Defilad 1, Warszawa
Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon
  • 18 marca (poniedziałek): 17:30,20:30
Niezwyciężony
  • 22 marca (piątek): 19:30
  • 23 marca (sobota): 19:30
Samotny zachód
  • 28 marca (czwartek): 19:30
  • 29 marca (piątek): 19:30
  • 31 marca (niedziela): 18:00
Ucho prezesa czyli scheda_6_pietro
  • 19 marca (wtorek): 19:30
  • 20 marca (środa): 19:30
  • 21 marca (czwartek): 19:30
Teatr Capitol Marszałkowska 115, Warszawa
Alibi od zaraz
  • 31 marca (niedziela, Duża Scena): 18:00
CUD
CUD
Bilety: [kup bilet]
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 23 marca (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
  • 27 marca (środa, Scena Mniejsza): 19:00
Cudowna lampa Aladyna
  • 22 marca (piątek, Duża Scena): 10:00
Czy ty to ty
  • 19 marca (wtorek, Duża Scena): 19:00
Dajcie mi tenora
  • 23 marca (sobota, Duża Scena): 18:00
Dama bije króla (Szach-mat)
  • 22 marca (piątek, Scena Mniejsza): 19:30
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
  • 28 marca (czwartek, Scena Mniejsza): 10:00
Jaś i Małgosia
  • 19 marca (wtorek, Duża Scena): 10:00
Kiedy kota nie ma
Kiedy kota nie ma Autor sztuki: Johnnie Mortimer, Brian Cooke.
Bilety: [kup bilet]
  • 24 marca (niedziela, Duża Scena): 15:00,19:00
  • 26 marca (wtorek, Duża Scena): 19:00
  • 29 marca (piątek, Duża Scena): 19:00
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 18:00
Klimakterium 2 – czyli menopauzy szał
Klimakterium 2 – czyli menopauzy szał Autor sztuki: Elżbieta Jodłowska.
Bilety: [kup bilet]
  • 20 marca (środa, KUP BILET): 19:00
Klub Mężusiów
  • 18 marca (poniedziałek, KUP BILET): 19:00
PINOKIO
  • 24 marca (niedziela, Duża Scena): 11:00
  • 26 marca (wtorek, Duża Scena): 10:00
Piotruś Pan
  • 30 marca (sobota, Duża Scena): 11:00
Przekręt (nie)doskonały
  • 31 marca (niedziela, Scena Mniejsza): 19:00
Skok w bok
Skok w bok
Bilety: [kup bilet]
  • 21 marca (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
  • 25 marca (poniedziałek, Duża Scena): 19:00
  • 28 marca (czwartek, Scena Mniejsza): 19:00
Wanna archimedesa
  • 18 marca (poniedziałek, informacje): 10:00
  • 25 marca (poniedziałek, informacje): 10:00
Wykrywacz kłamstw
  • 29 marca (piątek, Scena Mniejsza): 19:30
  • 30 marca (sobota, Scena Mniejsza): 19:00
Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
  • 26 marca (wtorek, KUP BILET): 19:30
Teatr IMKA ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Berek, czyli upiór w moherze 2
  • 18 marca (poniedziałek): 19:00
Byk Ferdynand
  • 20 marca (środa): 10:00
  • 24 marca (niedziela): 12:00
Czworo do poprawki
  • 20 marca (środa): 19:00
  • 21 marca (czwartek): 19:00
Nerwica natręctw
  • 29 marca (piątek): 19:00
Pozytywni
Pozytywni
Bilety: [kup bilet]
  • 22 marca (piątek): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 16:00,19:00
Wątpliwość
  • 26 marca (wtorek): 19:00
Teatr Narodowy - scena przy Wierzbowej ul. Wierzbowa 3, Warszawa
Dziady
  • 19 marca (wtorek, sala Bogusławski): 18:30
  • 20 marca (środa, sala Bogusławski): 18:30
  • 19 marca (wtorek, sala Bogusławski): 18:30
  • 20 marca (środa, sala Bogusławski): 18:30
Garderobiany
  • 19 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:30
  • 20 marca (środa, scena przy Wierz): 19:30
  • 21 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:30
  • 19 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:30
  • 20 marca (środa, scena przy Wierz): 19:30
  • 21 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:30
IRONBOUND. Za torami, za mostem
  • 30 marca (sobota, scena Studio): 19:00
  • 31 marca (niedziela, scena Studio): 19:00
  • 30 marca (sobota, scena Studio): 19:00
  • 31 marca (niedziela, scena Studio): 19:00
Jak być kochaną
  • 30 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 31 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
  • 30 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 31 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Kordian
  • 22 marca (piątek, sala Bogusławski): 19:00
  • 23 marca (sobota, sala Bogusławski): 16:00
  • 24 marca (niedziela, sala Bogusławski): 16:00
  • 22 marca (piątek, sala Bogusławski): 19:00
  • 23 marca (sobota, sala Bogusławski): 16:00
  • 24 marca (niedziela, sala Bogusławski): 16:00
Kotka na gorącym blaszanym dachu
Kotka na gorącym blaszanym dachu Autor sztuki: Tennessee Williams.
  • 23 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 24 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
  • 23 marca (sobota, scena przy Wierz): 19:30
  • 24 marca (niedziela, scena przy Wierz): 19:30
Udręka życia
Udręka życia Autor sztuki: Hanoch Levin.
  • 29 marca (piątek, scena przy Wierz): 19:00
  • 30 marca (sobota, sala Bogusławski): 19:00
  • 31 marca (niedziela, sala Bogusławski): 19:00
  • 29 marca (piątek, scena przy Wierz): 19:00
  • 30 marca (sobota, sala Bogusławski): 19:00
  • 31 marca (niedziela, sala Bogusławski): 19:00
Ułani
  • 26 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:00
  • 27 marca (środa, scena przy Wierz): 19:00
  • 28 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:00
  • 26 marca (wtorek, scena przy Wierz): 19:00
  • 27 marca (środa, scena przy Wierz): 19:00
  • 28 marca (czwartek, scena przy Wierz): 19:00
Śluby panieńskie
  • 27 marca (środa, sala Bogusławski): 19:00
  • 28 marca (czwartek, sala Bogusławski): 19:00
  • 27 marca (środa, sala Bogusławski): 19:00
  • 28 marca (czwartek, sala Bogusławski): 19:00
Teatr Powszechny ul. Zamoyskiego 20, Warszawa
Mein Kampf
  • 23 marca (sobota): 19:00
  • 24 marca (niedziela): 18:00
  • 26 marca (wtorek): 19:00
  • 27 marca (środa): 19:00
Nietota
  • 29 marca (piątek): 19:00,21:00
  • 30 marca (sobota): 14:00,16:00
  • 31 marca (niedziela): 17:00,19:00
Rodzina w teatrze
  • 18 marca (poniedziałek): 18:00
Teatr Rozmaitości ul. Marszałkowska 8, Warszawa
Inni ludzie
  • 19 marca (wtorek): 19:00
  • 23 marca (sobota): 15:00
  • 24 marca (niedziela): 19:00
  • 31 marca (niedziela): 20:00
Mama
  • 23 marca (sobota): 14:30
Rechnitz. Opera
  • 21 marca (czwartek): 19:00
  • 22 marca (piątek): 19:00
Strach
  • 28 marca (czwartek): 17:30
  • 29 marca (piątek): 19:00
Teatr Współczesny - Scena w Baraku Mokotowska 13, Warszawa
Trzecia pierś
  • 29 marca (piątek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
  • 29 marca (piątek, Scena w Baraku): 19:00
  • 30 marca (sobota, Scena w Baraku): 19:00
  • 31 marca (niedziela, Scena w Baraku): 19:00
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Program „Oczywiście" programem narodu! – Łyżka Czyli Chilli zapodaje
Program „Oczywiście" programem narodu! – Łyżka Czyli Chilli zapodaje Warszawa

Program telewizyjny "Oczywiście" nadawany był w latach 1996-1998 w TVP a następnie druga krótsza seria nowych odcinków wiosną 2007. Twórcami, jeśli jeszcze nie wiecie, była spontaniczna grupa szalonych manipulatorów umysłów.

II edycja Festiwalu talentUW - Stand-UP!
II edycja Festiwalu talentUW - Stand-UP! Warszawa

Rekrutacja zakończona, ale konkurs talentUW nadal trwa! Zgłoszenia przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów, dlatego reguły gry zostały zmodyfikowane.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!