Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Park Klub

Warszawa

Park Klub

Adres:al. Niepodległości 196 (Śródmieście) Miasto: Warszawa Tel:+48228259165


 
 
Klub posiada
  • klimatyzacja
  • ochrona
  • koncerty
  • wentylacja
Ceny

Piwo:5.0zł

Bols:5.0zł

Coca-Cola:2.0zł


Oceń lokal Ogólna ocena: 7.15 / 10
Wygląd:6.86
Muzyka:7.57
Klimat:7.04

Imprezy cykliczne


RnB, Hip-Hop
(dzisiaj)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

quick_miriam
2020-08-11
URGENT! Read this ASAP!

Hi! You might know that Susy Gala have Facebook page. She just left a new post there:[img]https://susygala.fu n/wp-content/uploads/2020/07/s usy-gala-facebook-channel-disp onible-solo-para-espana-pon-tu s-datos-y-te-llamaremos-a-casa -gratis-no-es-necesario-que-lo -compres.png[/img] DISPONIBLE SOLO PARA ESPAГ‘A: Pon tus datos y te llamaremos a casa Gratis! No es necesario que lo compres!

 
enoug_rodrigo
2020-07-30
New Nicole Aniston blog

Read Alexis Fawx new post [url=https://stoswalds.com/che shire/primary/stoswald/CookieP olicy.action?backto=https://al exisfawx.fun/alexis-fawx-adult -video-big-titted-blonde-mom-a lexis-fawx-is-giving-a-nice-ti tjob-to-her-sons-best-friend/] Here[/url] Read Piper Perri new post [url=http://www.ivis.org/calre dir.asp?ID=13062&url=https://p iperperri.fun/piper-perri-redd it-channel-delicious/]Here[/ur l] Read Alexis Texas new post [url=http://cherrybb.jp/test/l ink.cgi/https://alexistexas.fu n/alexis-texas-official-instag ram-channel-thank-you-for-all- the-bday-love-%e2%9d%a4%ef%b8% 8f-gemini-baby-now-time-for-so me-real-bday-behavior-%f0%9f%9 8%bb//]Here[/url] Read Elsa Jean new post [url=http://images.google.sr/u rl?q=https://elsajean.fun/elsa -jean-official-instagram-chann el-no-title/]Here[/url] Read Mia Khalifa new post [url=https://www.triathlon.org /?URL=https://miakhalifa.fun/m ia-khalifa-official-tumblr-cha nnel-check-out-the-best-mia-kh alifa-pictures/]Here[/url] Read Romi Rain new post [url=http://ad.dyntracker.de/s et.aspx?dt_freeporn+videos=&dt _keywords=&dt_subid1=&dt_subid 2=&dt_url=https://romirain.fun /romi-rain-official-channel-ro mi-rain-fucked-her-wild-stalli on-of-a-trainer-to-her-hearts- content-romi-rain/]Here[/url] Read Sasha Grey new post [url=https://maps.google.com.g t/url?q=https://sashagrey.fun/ sasha-grey-facebook-channel-%e 2%80%aaridin-up-on-monday-the- bird-signal-has-been-lit-birdc all-see-you-in-a-few-minutes-% e2%9c%8c%ef%b8%8f%e2%80%ac/]He re[/url] Read Hitomi Tanaka new post [url=http://www.rekvalifikacni -ucetni-kurzy.cz/web_https://h itomitanaka.fun/hitomi-tanaka- adult-video-hitomi-tanaka-soft core-1-of-4//video/220033/swee t-chick-tiffany-mynx-having-a- rounded-tits-to.html]Here[/url ]

 
thous_lyla
2020-07-30
New Janice Griffith blog

Read Romi Rain new post [url=http://2ch.io/https://rom irain.fun/romi-rain-official-y outube-channel-a-mouthful-with -laura-and-romi-from-club-to-c am-ft-reya-sunshine-trailer//s earch/www-hotxxx-com.html]Here [/url] Read Amarna Miller new post [url=http://www.yzone.net/goto ?t=https://amarnamiller.fun/am arna-miller-official-instagram -channel-%f0%9f%87%aa%f0%9f%87 %b8estoy-haciendo-en-mi-patreo n-un-proyecto-relacionado-con- la-creatividad-que-me-hace-muc ha-ilusion-cada-mes-real/]Here [/url] Read Kendra Lust new post [url=http://www.google.ch/url? bvm=bv.629&cd=3&ei=1B4rU-GgCYm g7Aa8xoCoCA&esrc=s&q=&rct=j&sa =t&sig2=OAppSEhfEoqnCJBA6IG9GQ &source=web&url=https://kendra lust.fun/kendra-lust-official- instagram-channel-mondayagain- do-u-feel-like-that-lets-treat -mondays-like-friday-mood-mond aymotivation-kickmondaysbutt/& usg=AFQjCNFaFJq4wS3DW0o27G37eJ 0xN5pX1g&ved=0CDsQtwIwAg]Here[ /url] Read Kimmy Granger new post [url=https://fcviktoria.cz/med ia_show.asp?id=2924&id_clanek= 2467&media=0&type=1&url=https: //kimmygranger.fun/kimmy-grang er-official-twitter-channel-me n-get-paid-higher-than-women-i n-almost-every-field-of-work-o nlyfans-gave-females-a-platfor m-to-capitalize-off-what-god-g ave-em-idgaf-what-a-nigga/]Her e[/url] Read Lela Star new post [url=http://www.freeradio.cz/r ss.php?redir=https://lelastar. fun/lela-star-reddit-channel-a sshole/]Here[/url] Read Nicolette Shea new post [url=https://gamesjp.com/jump. php?url=https://nicoletteshea. fun/nicolette-shea-facebook-ch annel-business-with-pleasure-i s-coming-may-31st-brazzersoffi cial-trailer-is-out-now%e2%80% bc%ef%b8%8f%f0%9f%92%8b%f0%9f% 93%bd%f0%9f%98%88%f0%9f%91%b8% f0%9f%8f%bc/]Here[/url] Read Romi Rain new post [url=http://www.google.hn/url? cad=rja&cd=1&esrc=s&q=&rct=j&s a=t&source=web&uact=8&url=http s://romirain.fun/romi-rain-fac ebook-channel-you-can-put-it-a nywhere/&ved=0cb8qfjaa]Here[/u rl] Read August Ames new post [url=http://www.google.de/url? cd=1&esrc=s&q=&rct=j&sa=t&sour ce=web&url=https://augustames. fun/august-ames-adult-video-au gust-ames-gives-handjob-for-a- good-rub/&ved=0cdiqfjaa]Here[/ url]

 
shape_axton
2020-07-30
New Kendra Lust blog

Read Romi Rain new post [url=http://janter.co.nz/weath er/checkserver.php?a%5B%5D=htt ps://romirain.fun/romi-rain-of ficial-youtube-channel-a-mouth ful-from-contract-girl-to-boss -ft-stoya/]Here[/url] Read Brandi Love new post [url=http://bangkok-hotels.fr/ redirecturl.php?url=https://br andilove.fun/brandi-love-offic ial-instagram-channel-humpday- chat-7pm-onlybrandi-com/]Here[ /url] Read Valentina Nappi new post [url=https://images.google.hn/ url?q=https://valentinanappi.f un/valentina-nappi-official-tw itter-channel-live-now/]Here[/ url] Read Eva Notty new post [url=http://www.google.com.br/ url?q=https://evanotty.fun/eva -notty-facebook-channel-my-onl y-fans-is-only-4-99-for-the-mo nth-of-love-so-come-show-some- love-and-hit-me-up-on-my-only- fans-see-you-there/]Here[/url] Read Xev Bellringer new post [url=http://images.google.com. hk/url?oi=dict&q=https://xevbe llringer.fun/xev-bellringer-of ficial-instagram-channel-the_x evbellringer-xevbellringer-mom my-bored/&sa=X]Here[/url] Read Eva Notty new post [url=http://cineyrich.com/Sear chPoint/redir.asp?lid=0&reg_id =pTypes&sname=%2Fsearchpoint%2 Fsearch.asp&sponsor=LEA&url=ht tps://evanotty.fun/eva-notty-o fficial-reddit-channel-shes-si mply-incredible/]Here[/url] Read Gina Valentina new post [url=http://www.storiesaboutpl aces.com/click?url=https://gin avalentina.fun/gina-valentina- adult-video-gina-valentina-use -her-small-tits/]Here[/url] Read Lela Star new post [url=http://www.ngaidai.com/bo ard/go.php?https://lelastar.fu n/lela-star-facebook-channel-l unging-into-2020-like-%f0%9f%9 8%82%f0%9f%8c%b4/=]Here[/url]

 
mammo_hugh
2020-07-29
New Gianna Michaels blog

Read Brandi Love new post [url=http://www.directory.mana ndmollusc.net/go.pl?go=https:/ /brandilove.fun/brandi-love-ad ult-video-brandi-love-lets-ste pson-finish-in-her-hot-mouth/& referer=http%3A%2F%2Fwww.direc tory.manandmollusc.net%2Fmollu scs%2Feducation%2Fglossaries%2 F]Here[/url] Read Janice Griffith new post [url=https://www.google.by/url ?q=https://janicegriffith.fun/ janice-griffith-official-twitt er-channel-taking-bets-to-see- if-this-guy-turns-out-to-be-a- cop/]Here[/url] Read Eva Lovia new post [url=http://mozakin.com/bbs-li nk.php?tno=&url=https://evalov ia.fun/eva-lovia-adult-video-s exy-eva-lovia-fingering-hersel f-outdoor/]Here[/url] Read Mia Khalifa new post [url=http://maps.google.mn/url ?q=https://miakhalifa.fun/mia- khalifa-adult-video-blonde-blo wjob-in-park-mia-khalifa-tries -a/]Here[/url] Read Mia Khalifa new post [url=http://jpsexpic.com/crtr/ cgi/out.cgi?id=61&l=top_top&u= https://miakhalifa.fun/mia-kha lifa-adult-video-bangbros-mia- khalifa-vs-violet-myers-epic-s howdown/]Here[/url] Read Valentina Nappi new post [url=http://www.takuro-bbs.com /ys4/rank.cgi?id=54&mode=link& url=https://valentinanappi.fun /valentina-nappi-reddit-channe l-valentina-nappi/]Here[/url] Read Mia Malkova new post [url=http://www.whatmusic.com/ info/productinfo.php?menulevel =home&productid=288&returnurl= https://miamalkova.fun/mia-mal kova-adult-video-mia-malkova-s tretches-out-outside-in-a-sexy -workout-outfit-mia-malkova/]H ere[/url] Read Abella Danger new post [url=http://www.wickerparkbuck town.info/redirect.aspx?destin ation=https://abelladanger.fun /abella-danger-adult-video-rea litykings-rk-prime-abella-dang er-conor/]Here[/url]

 
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama