Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

The Shot

Warszawa

Adres:ul. Polna 13 Miasto:Warszawa Tel:+48519119496

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

beeee
2010-01-03
porażka

Ja tam bylam na sylwestra pierwszy i ostatni raz.Nigdy tam nie pójdę.To byl najgorszy sylwester w moim życiu.A DJ kompletnie do dupy, puszczal taka muzykę że nikt nie tańczył.Pieniądze wyrzucone w bloto.

 
sssssssssss
2009-11-13
porażka!!!!

odradzam!!!!!!beznadziejne miejsce pod każdym względem! jeśli chcecie mieć udany wieczór nie idźcie do tego klubu, jeśli w ogólne można to coś nazwać klubem!!!!!

 
sss...
2009-10-24
pytanko.

małe pytanko. od jakiego wieku wpuszczają?

 
g.
2009-10-22
połowinki

Byłam tam 1 raz na połowinkach w zeszłym tygodniu i mi się bardzo podobało. I ochronie nie mogę nic zarzucić, ani barmanowi. Ceny też są spoko. DJ miał swoje kiepskie momenty niestety. I może przydałaby się lepsza selekcja...

 
xxx
2009-10-16
brak profesjonalizmu

to jest chore, zostałem wyrzucony z klubu za to, że barman nie przelał mi piwa do plastiku!! poszedłem na drugą salę z piwem w butelce, nagle barman ciach mi je zabiera i mnie wyrzuca z klubu mówiąc do ochrony, że nie mam tu już wstępu a jak się nie podporządkuje to w pape (troche dosadniej to powiedział)

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama