Aktualności - Muzyka

Einstürzende Neubauten: Alien pop music i polska trasa koncertowa [WIDEO]

2024-02-12 13:54:25 | Warszawa

Koncert Einstürzende Neubauten odbędzie się 21 października 2024 roku w klubie Stodoła w Warszawie. To wyjątkowa okazja dla polskich fanów, aby doświadczyć unikalnego brzmienia zespołu na żywo.

RAMPEN (APM): Eksperymentalna odyseja dźwięków

Podążając za nieodkrytymi dźwiękami i poszukując nowych form muzycznych, Einstürzende Neubauten ogłasza nadchodzący album "Rampen (APM): Alien Pop Music". Zespół, istniejący od 1980 roku, nadal przesuwa granice i eksploruje niewypowiedziane słowa. Ich najnowszy materiał, będący dowodem na czterodziesięcioletnie eksperymenty terenowe, oznacza nowy etap w ewolucji muzycznej.

APM - Alien Pop Music: Zmiana wizerunku na 44-lecie

W 44. roku istnienia Einstürzende Neubauten wraca do swoich korzeni, jednocześnie definiując się na nowo. Berliński kwintet, w składzie Blixa Bargeld, N. U. Unruh, Alexander Hacke, Jochen Arbeit, Rudolph Moser i Felix Gebhard, prezentuje swój nowy gatunek muzyczny: APM - Alien Pop Music. To nie tylko zmiana stylu, ale także nowa odsłona zespołu, który zawsze był w awangardzie eksperymentów dźwiękowych.

Ciągła Ewolucja: Od "Kollaps" do "Rampen"

Einstürzende Neubauten to historia ciągłej ewolucji muzycznej. Zaczynając od debiutanckiego albumu "Kollaps" w 1981 roku, grupa eksperymentuje, rozwija się i zaskakuje słuchaczy. Album "Rampen - APM: Alien Pop Music", wydany w kwietniu 2024 roku, to kolejny krok w nieprzewidywalnej i niekonwencjonalnej podróży muzycznej. Zespół korzysta z "ramp", czyli publicznych improwizacji, aby wciąż odkrywać nowe obszary dźwiękowe, co czyni ich jednym z najbardziej innowacyjnych zespołów na scenie alternatywnej.

Einstürzende Neubauten obiecuje niezapomniane przeżycie muzyczne podczas swojego koncertu w Polsce, będącego częścią ich europejskiej trasy koncertowej. To wydarzenie, które nie tylko podbije serca fanów, ale także wpisze się w historię polskiej sceny muzycznej.

ip
Fot; materiały prasowe

Słowa kluczowe: Einstürzende Neubauten, Stodoła, Warszawa, koncerty 2024, koncerty w Warszawie, Bilety
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Gregorian zaprezentowali nowy klip "The Sound Of Silence" [WIDEO]

Na płycie "Pure Chants" znajdą się nowe interpretacje klasycznych pieśni i znanych przebojów.

Roksana Węgiel ft. Pawbeats - Tajemnice
Poznaj "Tajemnice" Roksany Węgiel! Teledysk promuje film fanstasy [WIDEO]

Młoda piosenkarka w klipie promującym film "Tajemniczy Ogród".

Ostatnio dodane
Popularne