Patronujemy - Muzyka

Zbliża się rockowy wieczór w VooDoo Club

2018-07-26 10:32:08 | Warszawa

Już 4 sierpnia 2018 w warszawskim VooDoo Club odbędzie się wyjątkowy koncert. Na Letniej Scenie zagrają zespoły: TRAP, Junk Hustler i Nira Nise. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Zespół TRAP powstał w 2006 roku w Lublinie, od początku stawiając na brzmienia rock-metalowe. Gramy przede wszystkim własne utwory, zwykle z polskimi tekstami. Wśród wielu zagranych koncertów znalazły się takie imprezy jak Noc Kultury, WOŚP czy Motoserce. Scenę dzieliliśmy m.in. z  zespołami Closterkeller, Cochise, Deriglasoff, Percival Schuttenbach. Koncertowaliśmy również dla podopiecznych ośrodka Monaru oraz na imprezach motocyklowych. W 2014 roku ukazał się "Drogowskaz", czyli pierwsza EP-ka zespołu, a pod koniec 2016 roku pierwszy klip, do utworu "1410" z udziałem rycerzy z Polskiego Stowarzyszenia Walk Rycerskich.

Zespół Junk Hustler to formacja z Warszawy tworząca muzykę na pograniczu rock/metal/grunge. W skład zespołu wchodzi czterech niezmordowanych samców. Zespół ma za sobą dość długa już historię. Od początku 2015 do zespołu dołączyli nowy basista i gitarzysta, a funkcje wokalu przejął jeden z gitarzystów. Obecnie zespół kończy pracę nad nowym materiałem, który jest sukcesywnie rejestrowany w formie nagrań demo. Do dotychczasowych osiągnięć zespołu można zaliczyć: wydanie Dema (2008), realizacje amatorskiego videoklipu, koncert w Areszcie Śledczym na Białołęce, realizację Demo2011 oraz wiele innych zagranych koncertów, głównie na deskach warszawskich i mazowieckich klubów.

Projekt Nira Nise powstał w zimę 2016 roku. Pierwsze miesiące były szukaniem własnego stylu i składu, który wielokrotnie się zmieniał. Zespół nosi co prawda imię wokalistki i gitarzystki, ale dzisiaj tworzą go jeszcze dwie osoby - Bart Jastrzębski na basie i Konrad Plichta na perkusji. Członkowie połączyli swoje inspiracje, gusta muzyczne, sporą dawkę słabych żartów i podobne podejście do życia, aż w końcu powstało coś wyjątkowego. Muzyka jaką tworzą jest silnie inspirowana zakurzoną sceną Seattle - brudne brzmienie, grungowe riffy i mocny, damski wokal często przeplatany krzykiem to podstawa, jednak w każdej kompozycji można usłyszeć świeże pomysły, mieszaninę różnych osobowości i sporą dawkę klimatu.

Zespół niedawno wydał pierwszą EP-kę "House on a Tree", na której znajdziemy 3 utrzymane w grungowym klimacie, choć bardzo zróżnicowane utwory. Materiał powstał kompletnie DIY, czyli "do it yourself" - członkowie wszystko realizowali sami, od nagrań i mixów, aż po okładkę i animację EPki.

Koncert:

Data: 4 sierpnia 2018, 19:00
Miejsce: VooDoo Club w Warszawie (Letnia scena VooDoo Club), ul. Prymasa Tysiąclecia 45A

Bilety: wstęp wolny

Nira Nise/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: koncert, koncerty 2018, rock
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Nikola Lipska
"O mój Jezusicku" promuje album Nikoli Lipskiej [WIDEO]

Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 6 grudnia 2018.

Arczista
Debiutancki album Arczisty już dostępny [WIDEO]

Premiera płyty "Nic dla każdego" została zaplanowana na 6 grudnia 2018.

fot. Justyna Gieleta
"Światłocienie" debiutanckim albumem Sary Jaroszyk

19 października 2018 ma miejsce premiera najnowszego wydawnictwa studyjnego artystki.

Polecamy
Neurosis w Proximie
Neurosis w Proximie

Knock Out Productions informuje, że niedzielny koncert zespołu Neurosis został przeniesiony z Palladium do klubu Proxima.

Podwójny singiel Farben Lehre
Podwójny singiel Farben Lehre

Zespół Farben Lehre opublikował podwójny singiel, na który składają się dwa utwory - "Aura" oraz "Femina"*

Ostatnio dodane
Nikola Lipska
"O mój Jezusicku" promuje album Nikoli Lipskiej [WIDEO]

Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 6 grudnia 2018.

Arczista
Debiutancki album Arczisty już dostępny [WIDEO]

Premiera płyty "Nic dla każdego" została zaplanowana na 6 grudnia 2018.