Koncert
bbno$: BBNOEURO TOUR

bbno$: BBNOEURO TOUR

  • 2023-03-29, , godzina 18:00
  • 110 zł (bbno BBNOEURO TOUR)
  • Klub Palladium, Warszawa

Bilety

Opis

START SPRZEDAŻY Bilety dostępne od piątku, 28.10, od godz. 10:00!

 

Zapraszamy na koncert bbno$ (baby no money) w Polsce! Kanadyjski raper wystąpi 29 marca 2023 roku w warszawskim Palladium.

bbno$ informacje

Urodzony i wychowany w Vancouver, uczący się z domu - Alex Gumuchian o pseudonimie artystycznym BBNO$ od zawsze miał dryg do robienia wszystkiego inaczej. 

W 2014 roku na pierwszym roku w college'u poznał nowych znajomych i razem założyli interdyscyplinarny kolektyw, który wstrząsnął lokalną scen

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "bbno$: BBNOEURO TOUR"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!