Koncert
Black Flag

Black Flag

  • 2023-01-31, , godzina 20:00
  • 135 zł (BLACK FLAG)
  • Klub Proxima, Warszawa

Opis

Legendarna grupa Black Flag na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie wystąpią już 31 stycznia w stołecznej Proximie. Black Flag bilety na koncert już w sprzedaży!

Black Flag 31.01.23 Klub Proxima Warszawa

Black Flag to amerykański zespół założony w 1976 roku w kalifornijskim Hermosa Beach przez gitarzystę i obecnie jedynego oryginalnego członka, Grena Ginna. W dyskografii zespołu znajdziemy 7 albumów studyjnych, a ostatni z nich, "What The..." ukazał się w 2013 roku. Wszystkie materiały formacji zo

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Black Flag"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!