Koncert
Dead Can Dance

Dead Can Dance

  • 2019-06-21, , godzina 18:30
  • od 239 zł
  • Hala Torwar COS, Warszawa

Bilety

Wystąpią

Opis

Dead Can Dance w Warszawie! Uwielbiany w Polsce zespół Dead Can Dance wraca do naszego kraju aż na dwa koncerty. Brendan Perry i Lisa Gerard wystąpią 21 i 22 czerwca na stołecznym COS Torwar. Obok utworów ze wcześniejszych wydawnictw, na żywo zaprezentują materiał z najnowszego albumu ,,Dionysus", którego premierę zaplanowano na 2 listopada. Organizatorem obu koncertów jest agencja Charm Music. Dead Can Dance bilety na koncerty już w sprzedaży! Dystrybucja wyłącznie online!

Dead Can Dance bilety

UWAGA! Bilety na koncerty Dead Can Dance na warszawskim COS Torwar są spersonalizowane.

Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Przy wejściu na koncert ważność biletu zostanie zweryfikowana poprzez sprawdzenie zgodności danych osobowych na bilecie z dokumentem potwierdzającym tożsamość uczestnika koncertu. W przypadku, gdy dane te nie będą zgodne - osoba nie zostanie wpuszczona na koncert.

UWAGA: Obowiązuje limit zakupu do czterech biletów na imprezę przez jedną osobę.

W przypadku zakupu, bez pisemnej zgody Organizatora, przez jedną osobę więcej niż czterech biletów, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania, bez uprzedniego powiadomienia, biletów zakupionych w liczbie wyższej, niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

- Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

- Limit na jedną kartę kredytową,

- Limit na jeden rachunek bankowy,

- Limit dla jednego kupującego.

Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zamówień kupującego.

Wysyłka biletów zakupionych na koncerty rozpocznie się około 4 tygodnie przed terminem imprezy.

Bilety dla osób niepełnosprawnych - kontakt pod adresem mailowym niepelnosprawni@ebilet.pl

Dzieci do lat 2 - darmowy wstęp bez przydzielonego miejsca siedzącego, dziecko przebywa na kolanach rodzica/opiekuna

Osoby małoletnie od 16 roku życia - muszą przebywać w towarzystwie upoważnionej osoby dorosłej lub posiadać pisemną zgodę przedstawiciela ustawowego na uczestnictwo w imprezie:

Oświadczenie Opiekuna (koncert 21 czerwca) do pobrania TUTAJ

Oświadczenie Opiekuna (koncert 22 czerwca) do pobrania TUTAJ

Osoby małoletnie, które do dnia imprezy nie ukończyły 16 roku życia - na koncert mogą udać się jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna posiadającego przy sobie dokument tożsamości oraz ważny imienny bilet wstępu.

Pełen Regulamin koncertów Dead Can Dance Torwar COS dostępny TUTAJ

Zespół Dead Can Dance uważany jest powszechnie za zjawisko niezwykłe na muzycznej scenie. W Polsce grupa doczekała się statusu kultowego. Każdy z koncertów Dead Can Dance w naszym kraju cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, a występy w Sali Kongresowej wyprzedały się błyskawicznie co do ostatniego miejsca. Tym razem Dead Can Dance zagrają dzień po dniu: 21 i 22 czerwca na COS Torwar w Warszawie.

Koncerty związane są z promocją najnowszego albumu zespołu ,,Dionysus". Płyta ukaże się 2 listopada nakładem wytwórni PIAS. Od momentu powstania w 1981 roku duet Dead Can Dance był zaintrygowany europejską folkową tradycją. Nie tylko w kontekście muzyki, ale również świeckich, religijnych czy duchowych rytuałów. Tym razem Brendan Perry zafascynowany misteriami dionizyjskimi, zabiera nas w świat obrzędów, które, jak się okazuje, są praktykowane po dziś dzień. Prace nad albumem ,,Dionysus" trwały dwa lata. W tym czasie Brendan Perry zgromadził kolekcję unikatowych instrumentów ludowych, które nadały nowej muzyce wyjątkowy klimat. Podczas prac inspiracje czerpał z najróżniejszych zakątków świata i po raz kolejny starał się podkreślić, że muzykę w najróżniejszych formach możemy odnaleźć wszędzie. Album ,,Dionysus" ma być celebracją rodzaju ludzkiego, który żyje w zgodzie i z szacunkiem do natury.

Dead Can Dance koncerty w Polsce

W ramach promocji wydawnictwa ,,Dionysus" oraz by świętować trwającą od lat 80. po dziś dzień działalność artystyczną, Dead Can Dance ruszają w europejską trasę koncertową. Grupa wystąpi na warszawskim COS Torwar 21 i 22 czerwca. Bilety w cenie od 239 zł trafią do sprzedaży 7 września o godzinie 11.00!

Dead Can Dance 2019! Dead Can Dance Polska 2019, Dead Can Dance koncerty w Polsce! Dead Can Dance Torwar, koncerty Warszawa

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Ellie Goulding - Sixteen
Ellie Goulding w klipie do singla "Sixteen" [WIDEO]

Piosenkarka robi się nostalgiczna?

Michael Kiwanuka
Piosenka "Cold Little Heart" promuje powrót "Wielkich kłamstewek" [WIDEO]

Utwór w wykonaniu Michaela Kiwanuki pojawia się w zwiastunie drugiego sezonu serialu HBO.