Koncert
 Frankie Stew i Harvey Gunn

Frankie Stew i Harvey Gunn

  • 2024-02-17
  • Hydrozagadka, Warszawa

Wystąpią

Opis

Zapnij pasy! Frankie Stew i Harvey Gunn ruszają na swoją największą jak dotąd przygodę! Na ich drodze stoi Europa i nawet Brexit nie jest w stanie ich powstrzymać. Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu 2023 roku, duet z Brighton planuje ponownie wyruszyć w tournée po Europie w lutym 2024 roku, udając się tam, gdzie jeszcze nikt nie był!

Trudno powiedzieć, w jaki sposób 2 najlepszym artystom z południowego wybrzeża udaje się pozostać tak konsekwentnym w swojej twórczości, ale z pewnością zrobili dużo hałasu w ciągu ostatnich kilku lat. Wznosząc się wysoko ze swoimi banderami na wyprzedanych koncertach oraz festiwalach na całym kontynencie - przybywają, by przypomnieć, że "Południe ma coś do powiedzenia".

Pomimo tego, że Frank i Harv pochodzą spoza kulturalnego epicentrum Wielkiej Brytanii, stanęli u boku kilku czołowych przedstawicieli alternatywnej sceny rapowej w kraju. Wcześniej współpracowali z takimi artystami jak: Loyle Carner, Kojey Radical i Lex Amor.

Ta dwójka stoi na czele brytyjskiej sceny muzycznej, z alternatywnym, ale bez wątpienia brytyjskim brzmieniem, które jest odświeżające i bardzo potrzebne. Ich najnowszy album "The South's Got Something To Say" miał swoją premierę 15 września tego roku. Ta trasa koncertowa to Frank i Harv w ich najnowszej i najwspanialszej formie.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Blanka nawiązała współpracę z Alle Farben [WIDEO]

Posłuchaj remixu "Rodeo" autorstwa popularnego producenta.

James Blunt powraca do Polski [WIDEO]

Jedyne show w Warszawie - muzyczne hity w COS Torwar.

Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.