Koncert
Gala French Touch 2021

Gala French Touch 2021

  • 2021-10-28, , godzina 20:00
  • Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 45.

fot. Zuzanna Radziejewska

Wystąpili

Opis

Gala French Touch jest jednym z najciekawszych wydarzeń w roku, które celebrują przyjaźń polsko-francuską jednocześnie dostarczając wspaniałej, artystycznej rozrywki. Co roku na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej występują polskie i francuskie gwiazdy, zarówno młode talenty, jak i nazwiska znane na całym świecie.

Tym, co wyróżnia Galę French Touch spośród wielu pokazów telewizyjnych są między innymi polsko-francuskie duety. Równie istotną częścią show, poza muzyką, jest taniec, który z roku na rok zachwyca coraz bardziej, gdyż wykonywany jest przez wyjątkowo utalentowane grupy taneczne. Gala French Touch to jednak nie tylko taniec i muzyka: to także pokazy kolekcji takich projektantów jak Jean Paul Gaultier czy Julien Fournié, to mnóstwo ciekawostek i materiałów filmowych o Francji, to także przekazanie nagrody Marianne d’Honneur wyjątkowej osobistości, która znacząco wpłynęła na pozytywne stosunki polsko-francuskie.

W tym roku na wielkiej scenie French Touch w dniu 28 października wystąpią gwiazdy takie jak: Barbara Pravi, Carla Bruni, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Imany, Paradis Latin, Kendji Girac, Marion Motin, Rafał Brzozowski, Reni Jusis i Roksana Węgiel. 

ip

 

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kawiarenka Szpilmana
Maria Zawartko zaprasza na 75-lecie działalności Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego

Koncert Jubileuszowy "Kawiarenka Szpilmana" już 5 grudnia w Operze Wrocławskiej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!