Koncert
Hania Rani

Hania Rani

  • 2023-04-04, , godzina 20:00
  • 140 zł (Hania Rani)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert Hani Rani w ramach wiosennej trasy Spring Tour 2023, który odbędzie się w warszawskim klubie Progresja. Hania Rani bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

O Hani Rani 

Hania Rani to wielokrotnie nagradzana pianistka, kompozytorka i wokalistka. Jej debiutancki album ,,Esja", czyli urzekający zbiór solowych utworów fortepianowych wydany przez Gondwana Records, został wydany w 2019 roku, zdobywając międzynarodowe uznanie w tym aż cztery Fryderyka za ,,Najlepszy debiutancki

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Hania Rani"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!