Koncert
IRON MAIDEN - Legacy Of The Beast Tour

IRON MAIDEN - Legacy Of The Beast Tour

  • 2020-07-05, , godzina 16:30
  • 179 zł (IRON MAIDEN: Legacy Of The Beast Tour)
  • PGE Stadion Narodowy, Warszawa

Opis

Iron Maiden powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour! W ramach trasy zespół wystąpi 5 lipca na PGE Narodowym w Warszawie, po dwóch wyprzedanych koncertach w Krakowie. Gościem specjalnym podczas tego koncertu będzie Within Temptation, a zespołem otwierającym Lord Of The Lost. Iron Maiden bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży!

Iron Maiden koncerty Legacy Of The Beast Tour

Od czasu rozpoczęcia trasy w zeszłym roku zespół odwiedził 39 krajów na całym świecie, grając dla prawie dwóch milionów fanów, w tym występując dla 100 000 osób na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii.

 

Wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson: Spędziliśmy jak dotąd fantastyczny czas na trasie Legacy, a reakcja na występy sceniczne i wszystkie szalone rekwizyty (i Eddiego!), z którymi występuję, była fenomenalna. Cały zespół świetnie się bawi, dlatego naprawdę cieszymy się, że możemy wrócić do Polski i dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów.

 

Na koncercie Iron Maiden Legacy Of The Beast Tour na pewno nie zabraknie hitów i ulubionych utworów fanów, obejmujących całą karierę zespołu. Każdy fan będzie usatysfakcjonowany, niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym słuchaczem Maiden, czy zwykłym koncertomaniakiem. 

Iron Maiden Warszawa bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 4 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 15 zł.

 

Pakiety Hospitality / Hospitality Packages dostępne na stronie partnera TUTAJ

 

Regulamin imprezy dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "IRON MAIDEN - Legacy Of The Beast Tour"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!