Koncert
Iron Maiden, Within Temptation, Lord Of The Lost

Iron Maiden, Within Temptation, Lord Of The Lost

  • 2022-07-24
  • Stadion Narodowy, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 94.

fot. Krzysztof Zatycki

Wystąpili

Opis

24.07.2022 r. odbył się długo wyczekiwany koncert znanego wszystkim fanom heavy metalu Iron Maiden. Wszystkie plany pokrzyżowała pandemia, przez którą wydarzenie musiało zostać przełożone, ale w ramach trasy „Legacy Of The Beast” grupa powróciła do Polski, a dokładniej na Stadion Narodowy.

Nie wszystkie bilety na ten koncert zostały wyprzedane, ale to nie przeszkodziło Iron Maiden rozpalić stadionu do czerwoności. Ogień, fajerwerki i porządna dawka ciężkiej metalowej muzyki – tak można w skrócie opisać to widowisko. W tłumach fanów ubranych w koszulki z merchu zespołu było widać łzy wzruszenia, a niektórzy odkryli nawet swoją wewnętrzną dzikość! To występ na miarę prawdziwej muzycznej legendy.

Zapraszamy do relacji: https://muzyka.dlastudenta.pl/artykul/legenda-heavy-metalu-na-stadionie-narodowym-koncert-iron-maiden-w-warszawie-relacja,145338.html

Katarzyna Derezińska
Fot: Krzysztof Zatycki 

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nocny Kochanek w polskiej wersji utworu Sabaton "Krótki lont" [AUDIO]

"Krótki lont" to polskojęzyczna przeróbka "GOTT MIT UNS", z nowym tekstem pełnym klasycznie Kochankowego humoru.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!