Koncert
Lady Pank  "O dwóch takich, co ukradli księżyc"

Lady Pank "O dwóch takich, co ukradli księżyc"

  • 2021-05-30
  • Stodoła, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 15.

fot. Katarzyna Rynkiewicz

Wystąpili

Opis

„O dwóch takich, co ukradli księżyc” to projekcje kinowe kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego, w reżyserii Leszka Gałysza, połączone z muzyką na żywo - piosenkami z filmu rysunkowego, w wykonaniu zespołu Lady Pank, do którego Jan Borysewicz stworzył muzykę ponad 33 lata temu. Premiera wydarzenia odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi. „Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały - mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

Męskie Granie powraca w nowej formule - szczegóły koncertów

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!