Koncert
LAUV

LAUV

  • 2020-05-23, , godzina 20:00
  • 149 zł (LAUV)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Opis

How I'm feeling spring Tour of Europe - 2020

LAUV w Polsce! Autor hitów I Like Me Better, I'm so tired, Come Back Home czy Adrenaline wystąpi 23 maja 2020 roku w warszawskim klubie Progresja.  Koncert będzie częścią światowej trasy How I'm feeling World Tour. LAUV bilety na koncert już w sprzedaży. 

LAUV Warszawa timing*

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - 20:40 - Babygirl (support)
  • 21:00 - 23:00 - LAUV

*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie 

LAUV informacje

LAUV - wykonawca, autor tekstów i producent muzyki electropop pochodzący z USA. Ten młody utalentowany artysta obecnie bije rekordy popularności podbijając serca swoich słuchaczy kolejnymi hitami. Może pochwalić się nie tylko bogatą dyskografią, ale również ponad 2,5 miliardową liczbą wyświetleń swoich klipów w Internecie.

Naprawdę nazywa się Ari Staprans Leff i urodził się 8 sierpnia 1994 roku w San Francisco. Od wczesnych lat namiętnie interesował się muzyką. Jest absolwentem New York University na kierunku technologia muzyczna. Rok 2012 to początek jego kariery, początkowo z wielką pasją tworzył utwory dla innych artystów. W 2014 roku premierę miał jego pierwszy własny kawałek ,,The Other" - który w krótkim czasie wygenerował ponad 200 mln odsłon na Spotify. W tym samym okresie zdolny muzyk pracował nad pisaniem i produkcją utworów dla innych artystów m.in. dla Cheat Codes czy Demi Lovato.

W maju 2017 r. LAUV wydał singiel ,,I Like Me Better" inspirowany jego prywatnym życiem i związkiem. Utwór osiągnął szczyty list przebojów zdobywając platynę w siedmiu krajach świata (w tym w USA), a złotą płytę w trzech. Tego samego roku LAUV odbył 2 miesięczną trasę koncertową ,,Late Nights, Deep Talks", podczas której wystąpił w ośmiu miastach w USA. LAUV dołączył do Eda Sheerana podczas trasy ,,Divide Tour" w Azji. Po tym produktywnym artystycznie okresie przyszedł czas na pierwszą światową trasę koncertową LAUVa ,,I Met You When I 18", która odbyła się w 2018 roku. W maju LAUV wydał krążek ,,I Met You When I Was 18" (The Playlist), 17-ścieżkowy zbiór nowych i wcześniej wydanych utworów, w tym singli ,,I Like Me Better" i ,,The Other", nad którymi pracował w ciągu kilku minionych lat. Album ten był odsłuchiwany aż ponad 1 miliard razy na Spotify.

Od początku 2019 roku LAUV nie zwalnia tempa wydał kilka hitów m.in. ,,I'm So Tired ..." z Troye Sivanem.  W kwietniu 2019 roku wydał singiel i teledysk do utworu ,,Drugs & the Internet". W maju wypuścił ,,Sad Forever" w sierpniu ,,Fuck, I'm Lonely" i zaraz po tym ,,Feelings".

LAUV koncerty

Ttrasę koncertowa ,,How I'm feeling World Tour" rozpoczęła się 5 października 2019 roku w Waszyngtonie. Muzyk podróżować będzie po całym świecie: Stanach Zjednoczonych, Europie, Nowej Zelandii i Australii. Jednym z przystanków będzie również Polska - koncert Lauva odbędzie się 23 maja 2020 roku w warszawskiej Progresji. Kwota o równowartości 1$ z każdego biletu będzie przekazana na rzecz fundacji artysty ,,Blue Boy Foundation".


Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "LAUV"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
DANE - Damian Stankiewicz
DJ Dane prezentuje nowy utwór "Get Money"

Młody muzyk wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo.

Opener 2021
Open'er Festival 2021 potwierdza pierwszych artystów

Pierwsi artyści potwierdzają koncerty na Open'er Festival powered by Orange 2021.