Koncert
Mahmood

Mahmood

  • 2021-03-05, , godzina 20:00
  • 119 zł (Mahmood)
  • Klub Palladium, Warszawa

Opis

ZMIANA DATY W związku z pandemią koronawirusa podjęta została decyzja o przełożeniu zaplanowanej na wiosnę 2020 roku europejskiej trasy koncertowej Mahmooda.

 

Mahmood w Polsce! Autor przeboju ,,Soldi" wystąpi 5 marca 2021 roku w warszawskim Palladium. Mahmood bilety na koncert już w sprzedaży.

Mahmood informacje

Alessandro Mahmood zyskał ogromną popularność dzięki udziałowi w zeszłorocznym konkursie Eurowizji.  Jego singiel ,,Soldi" został odtworzony w serwisie YouTube ponad 250 milionów razy! Debiutancki album artysty, który ukazał się na chwilę przed Festiwalem, stał się dla przepustką do międzynarodowej kariery.

Rok 2019 był przełomowy w karierze Mahmooda. Artysta ma za sobą bardzo udaną trasę koncertowej po Włoszech, platynową płytę za ,,Barrio" (21 milionów streamingu i 33 miliony odtworzeń w ciągu dwóch miesięcy) oraz nagrodę za najlepszy włoski utwór na European Music Awards MTV.

Mahmood koncerty

Jesienią ubiegłego roku artysta wyruszył w europejską trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem.

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Mahmood"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
DANE - Damian Stankiewicz
DJ Dane prezentuje nowy utwór "Get Money"

Młody muzyk wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo.

Opener 2021
Open'er Festival 2021 potwierdza pierwszych artystów

Pierwsi artyści potwierdzają koncerty na Open'er Festival powered by Orange 2021.