Koncert

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

fot. Agnieszka Dankowska

Wystąpili

Opis

Podczas tych trzech wyjątkowych wieczorów Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE. 

Wraz z ogłoszeniem dat koncertowych zapowiedziano też nowy singiel ,,Gaja”. ,,Utonąć daj / chcę poczuć dno / uciec od fal…” - to intymne wyznanie artysty, w gęstym elektronicznym klimacie zapowiadanego na jesień albumu "Nadwiślański Mrok". Ten utwór ma przygotować Was na całkowite zanurzenie w najbardziej nieoczywisty koncept album sezonu.

Materiału z nadchodzącej nowej płyty będzie można posłuchać na żywo wraz z niesamowitą oprawą wizualną w Krakowie (27 listopada, Studio), w Gdańsku (29 listopada, B90) oraz w Warszawie (30 listopada, Palladium). Organizatorem koncertów jest agencja Fource Entertainment. 

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wokalista Sunrise Avenue rozwija karierę solową [WIDEO]
Wokalista Sunrise Avenue rozwija karierę solową [WIDEO]

Wokalista wydał singiel "Gimme Your Hand".

Popularne