Koncert
Nova Twins

Nova Twins

  • 2023-03-31, , godzina 18:00
  • 79 zł (Nova Twins)
  • Klub Hybrydy, Warszawa

Bilety

Opis

Nova Twins w Polsce! Zespół odwiedzi nasz kraj w ramach trasy promującej nowe wydawnictwo. Koncert Nova Twins odbędzie się 31 marca 2023 roku w warszawskim w Klubie Hybrydy. Nova Twins bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Nova Twins koncerty 2023

Nova Twins to wychwytujące zeitgeist (ducha czasów) pionierki erudycji, na których czekały nasze czasy. Niezależnie gdzie spojrzycie, np. na  MOBO Awards (brytyjska nagroda muzyczna honorująca osiągniecia w ,,muzyce czarnego pochodzenia"), czy na

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Nova Twins"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!