Koncert
sanah w Empiku - sesja autografów w Westfield Arkadia

sanah w Empiku - sesja autografów w Westfield Arkadia

  • 2023-12-07, , godzina 15:00
  • wstęp wolny
  • Empik Westfield Arkadia, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 18.

fot. Dominika Grydź

Wystąpili

Opis

Już w czwartek 7 grudnia na fanów sanah czeka niecodzienna atrakcja – bijąca rekordy popularności piosenkarka będzie podpisywać swój premierowy album „Bankiet u sanah”. Sesja autografów odbędzie się w Empiku Westfield Arkadia o godz. 15. To jedyna i niepowtarzalna szansa, aby kupić płytę i zdobyć na nim podpis artystki.

Gdy ostatni raz sanah odwiedziła warszawski Empik, kolejka jej wielbicieli nie miała końca. Piosenkarka wytrwale podpisywała albumy aż do zamknięcia salonu. Premiera krążka „Bankiet u sanah” stanowi kolejną okazję do wspólnego świętowania z fanami.

Najnowsza płyta jest muzycznym zapisem koncertu, który odbył się w ramach trasy „Bankiet u sanah”. Na scenie artystce towarzyszyło ponad 100 muzyków, w tym 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją maestro Przemysława Piotra oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir AD Libitum. sanah zaprezentowała swoje utwory w zupełnie nowych, orkiestrowych aranżacjach autorstwa dr hab. Szt. Rafała Rozmusa. Teraz, zarówno ci, którzy uczestniczyli w muzycznej uczcie, jak i osoby, którym nie udało się zdobyć wejściówek, mogą jej posłuchać na płycie.

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Lil Tracy i Brennan Savage: alternatywny Hip-Hop na jednej scenie [WIDEO] Warszawa

Lil Tracy wraz z Brennan Savage odwiedzą Warszawę już wiosną!

Popularne