Koncert
Sigala

Sigala

  • 2020-03-26
  • Niebo, Warszawa

Opis

Sigala ogłasza pierwszą część nadchodzącej światowej trasy koncertowej

Nominowany do nagrody BRIT Awards brytyjski DJ, producent muzyczny i artysta Sigala, po sukcesie wyprzedanej trasy w 2018 roku, ogłasza szczegóły jego największej do tej pory trasy koncertowej.

Jego pierwszy solowy sigiel „Easy Love”, o energetycznej house’owej melodii zbudowanej wokół kultowego przeboju „ABC” The Jackson 5, wydany przez Ministry of Sound w 2015 roku pojawił się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów!

W 2018 roku Sigala wydał swój debiutancki album studyjny „Brighter Days”, na którym pojawili się tacy Artyści jak Meghan Trainor, French Montana, Sean Paul, The Vamps, Kylie Minogue czy Kodaline. Album był najwyżej notowanym debiutanckim albumem tanecznym 2018 roku i otrzymał certyfikat BRIT Silver.

Po ostatnich wakacyjnych koncertach na festiwalach w Wielkiej Brytanii i Europie w tym na Radio 1’s Big Weekend, SW4 Festival i Sziget Festival, Sigala udostępnił na swojej stronie „Mapę Świata”, dzięki której fani mogą przypiąć pinezkę w lokalizacji w dowolnymi miejscu na świecie, gdzie chcieliby, aby Sigala zagrał podczas następnej międzynarodowej trasy koncertowej. 

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 1 listopada od 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż na stronie Artysty i Spotify potrwa od środy, 30 października od 11:00 do piątku, 1 listopada do 10:00
Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 30 października o 13:00 i zakończy się w piątek, 1 listopada o 10:00
Przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl rozpocznie się w czwartek, 31 października od 11:00  i potrwa do piątku, 1 listopada do 11:00

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sigala"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Lady Pank
Lady Pank zaprasza na koncert do Stodoły Warszawa

W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole, wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020.