Koncert
Simple Plan

Simple Plan

  • 2024-01-29
  • Stodoła, Warszawa

Wystąpili

Opis

Simple Plan ogłasza trasę koncertową "The Hard As Rock Tour" z gośćmi specjalnymi Mayday Parade i State Champs. W Polsce grupa wystąpi 29 stycznia 2024 w warszawskim Klubie Stodoła.

Jako goście specjalni przed gwiazdą wieczoru wystąpią Mayday Parade oraz State Champs.

O Mayday Parade:

Mayday Parade to amerykański zespół rockowy założony w 2005 roku. Dzięki autentycznym tekstom i urzekającym melodiom grupa zyskała wielu oddanych fanów. Przez wydanie albumów takich jak"A Lesson in Romantics" i "Black Lines", Mayday Parade ugruntował swoje miejsce na scenie alternatywnego rocka. Ich przeboje to "Jamie All Over" i "Miserable at Best".

O State Champs:

State Champs to amerykański zespół pop punkowy założony w 2010 roku. Znany z chwytliwych i hymnicznych hitów, zespół zyskał uznanie dzięki albumom "The Finer Things" i "Living Proof". Ich energiczne występy i zaraźliwe piosenki sprawiły, że State Champs stali się ulubieńcami tłumów. Ich godne uwagi utwory to "Secrets" i "Dead and Gone".

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Rockowe uderzenie: Smolasty i Roxie Węgiel w nieoczekiwanym duetcie [WIDEO]

Tego nie spodziewał się nikt! Smolasty i Roxie Węgiel zaskakują swoich fanów, prezentując rockowo-popowy utwór "Nie Mów Że Kochasz"

Popularne