Koncert
Sinplus

Sinplus

  • 2021-10-06
  • 49 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.
  • Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

fot. Agnieszka Dankowska

Wystąpili

Opis

Gitarowa petarda - szwajcarski duet Sinplus, wystąpi 6 października w klubie Chmury w Warszawie. Muzycy na żywo zaprezentują numery ze swojej płyty „Break The Rules”. Zobaczcie, czego możemy spodziewać się po tym występie.

Zespół Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Ich muzyka to kwintesencja rocka: jest w niej poczucie wolności i lekkości, jest energia, która sprawia, że świat staje się łatwiejszym miejscem do życia. W maju ukazała się ich ostatnia płyta „Break The Rules”, a pochodzący z niej tytułowy singiel podbił rockowe radiostacje w całej Europie, w tym w Polsce. Panowie pracując nad wydawnictwem nie myśleli jednak o radiach, a o koncertach na żywo. To pragnienie nareszcie może się spełnić.

W ramach trasy promującej album „Break The Rules” Sinplus zagrają 6 października w warszawskim klubie Chmury.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!