Koncert
Sonata Arctica "Acoustic Adventures" + Eleine

Sonata Arctica "Acoustic Adventures" + Eleine

  • 2022-11-27, , godzina 20:00
  • 105 zł (Sonata Arctica "Acoustic Adventures" + Eleine)
  • Klub Proxima, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 42.

fot. Olga Pawuła

Wystąpili

Opis

Sonata Arctica w Polsce! Jedyny, akustyczny koncert Finów odbędzie się 27 listopada 2022 roku w warszawskiej Proximie w ramach promocji nadchodzącej płyty ,,The Acoustic Adventures". Gościem specjalnym koncertu będzie szwedzka grupa Eleine. Sonata Arctica bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Sonata Arctica koncerty

Minęły już prawie 3 lata od ostatniej europejskiej trasy Finów. W międzyczasie zespół nie spoczął na laurach i postawił zrobić krok w mało oczywistym kierunku. 

,,W momencie, kiedy nasza trasa promująca album Talviyö jest już zakończona, postanowiliśmy podjąć kolejne wyzwanie i nagrać płytę akustyczną. The Acoustic Adventures ukaże się w październiku i oczywiście tuż po jej premierze wyruszymy w drogę. Nie możemy się doczekać, by zagrać dla wszystkich naszych fanów." - komentuje keybordzista Henrik ,,Henkka" Klingenberg.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!