Koncert
Starset Horizons 2023 EU/UK Tour

Starset Horizons 2023 EU/UK Tour

  • 2023-03-15, , godzina 18:00
  • 79 zł (Starset Horizons 2023 EU/UK Tour)
  • Klub Proxima, Warszawa

Bilety

Opis

Starset w Polsce! Amerykański zespół sci-fi rockowy wystąpi 15 marca 2023 roku w warszawskiej Proximie. Jako support zobaczymy Smash Into Pieces. Starset bilety już w sprzedaży.

O zespole Starset 

Wizjonerski kolektyw medialny Starset wytyczył sobie wyjątkową ścieżkę jako po części kinowy zespół rockowy, a po części konceptualni gawędziarze, którzy tkają zawiłą narrację za pomocą multimediów, na nowo definiując koncepcję prawdziwie wciągającej rozrywki. 

Prowadzony przez enigmatycznego frontmana i

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Starset Horizons 2023 EU/UK Tour "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!