Koncert
The Blaze

The Blaze

  • 2019-03-19, , godzina 20:00
  • od 95 zł
  • Stodoła, Warszawa

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert The Blaze! Zyskujący z każdym dniem coraz większą popularność producencki duet zagra po raz pierwszy w Polsce na żywo - 19 marca w warszawskiej Stodole!

The Blaze to paryski duet producencko-reżyserkski założony przez kuzynów - Jonathana i Guillaume Alercs. W 2016 roku pojawili się znikąd i wypuścili długo komentowany i nagradzany klip "Virile". Nieco ponad rok później wydali debiutancką EP "Terrority" z sześcioma utworami melodycznej, pulsującej elektroniki, która urozmaicona jest wzruszającymi wokalami i poetyckimi tekstami. Klip do singla ,,Territory" zdobył ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube.

The Blaze w niedługim czasie zachwyciły się najważniejsze muzyczne media - entuzjastyczne recenzje znaleźć można m.in. na Fader, Clash, NME, The Line of Best Fit czy The New York Times.

7 września ukazał się ich debiutancki album ,,Dancehall" z doskonałym klipem do singla promującego płytę (,,Queens" ). Album jest wyrazem uznania dla jamajskiej sceny dancehallu, powstałej już w latach 40. Trasa promująca płyta będzie pierwszym europejskim sprawdzianem na żywo dla The Blaze z niesamowitą produkcją - nie będziecie zawiedzeni!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Blaze"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.