Koncert
Twelve Foot Ninja

Twelve Foot Ninja

  • 2023-03-06, , godzina 19:30
  • 80 zł (Twelve Foot Ninja)
  • Klub Hydrozagadka, Warszawa

Bilety

Opis

Twelve Foot Ninja w Polsce! Zespół zaprezentuje się w warszawskiej Hydrozagadce 6 marca 2023 roku w ramach trasy promującej swój nadchodzący, trzeci album. Płyta zatytułowana ,,Vengeance" ukaże się wraz z grą, komiksem oraz powieścią fantastyczną. Twelve Foot Ninja bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

O zespole Twelve Foot Ninja

Metal w paru jego odmianach, alternatywa, jazz, muzyka latynoska plus całkiem spora porcja poczucia humoru - to składa się na styl muzyki powstałego w 2008 roku w australijskim Melbourne zespołu Twelve Foot Ninja.


Tak jak ninjowie znani są z walki na różne sposoby i przy użyciu rozmaitych narzędzi, tak muzycy Twelve Foot Ninja wrzucają do kotła, co im wyobraźnia podpowie i tworzą z tego absolutnie wyjątkową całość. Za kompozycje odpowiedzialni są Nick "Kin Etik" Barker (wokal), Steve "Stevic" MacKay (gitara), Shane "Russ" Russell (perkusja) i Rohan "Ro" Hayes (gitara rytmiczna).

 

Jeśli ktoś oczekuje nieoczekiwanego w muzyce, a do tego ceni twórczość, chociażby Mr. Bungle, Primus, Meshuggah, Korn, czy Soulfly, powinien zakochać się w Twelve Foot Ninja. Warto wspomnieć, że ceniony magazyn "Revolver" przyznał kapelki tytuł dla najlepszego debiutanta. W swej ojczyźnie Twelve Foot Ninja byli też nominowani do nagród ARIA, czyli australijskiego odpowiednika Grammy. 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Twelve Foot Ninja"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nocny Kochanek w polskiej wersji utworu Sabaton "Krótki lont" [AUDIO]

"Krótki lont" to polskojęzyczna przeróbka "GOTT MIT UNS", z nowym tekstem pełnym klasycznie Kochankowego humoru.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!