Koncert
Warhaus

Warhaus

  • 2023-03-15, , godzina 20:00
  • 99 zł (Warhaus)
  • Klub Niebo, Warszawa

Bilety

Opis

Warhaus w Polsce! Solowy projekt Maartena Devoldere'a, członka uwielbianej w Polsce grupy Balthazar, pojawi się 15 marca w warszawskim klubie Niebo. Warhaus bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Warhaus informacje

Minęło pół dekady, odkąd Warhaus, pomysł Maartena Devoldere'a (Balthazar), podwójnie podbił serca fanów - "We Fucked a Flame into Being" (2016) i "Warhaus" (2017). Utwory z nowego albumu "Ha Ha Heartbreak" powstały w ciągu zaledwie trzech tygodni w dusznym Palermo. Wszystko, czego

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Warhaus"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!