Koncert
White Lies

White Lies

  • 2019-03-05, , godzina 20:00
  • od 89 zł
  • Proxima, Warszawa

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na dwa koncerty White Lies! Londyńskie trio zagra 5 marca w warszawskiej Proximie i dzień później (6.03) w poznańskiej Sali Wielkiej CK Zamek! White Lies bilety na koncerty  już w sprzedaży! 

White Lies powrócą do Polski z nowym albumem - premiera ,,Five" zaplanowana jest na 1 lutego. Do tej pory ukazał się singiel ,,Time To Give".

White Lies debiutowali w 2009 roku, albumem ,,To Lose My Life", który odniósł spektakularny sukces. Czerpiąc inspirację z takich zespołów jak Talking Heads czy Joy Division, zdołali stworzyć swój styl, często nazywany ,,zimnofalowym post punkiem, połączonym z syntetycznym popem". To specyficzne brzmienie szybko wyniosło grupę na pierwsze miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas). Znakomite recenzje kolejnego krążka - wydanego w 2011 roku ,,Ritual" - umocniły pozycję zespołu na międzynarodowej scenie i umożliwiły mu zagranie wyprzedanego koncertu na londyńskiej Wembley Arena.

White Lies koncerty Polska 2019! White Lies koncert Warszawa, White Lies koncert Poznań. 

 

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.