Koncert
You Me At Six

You Me At Six

  • 2019-01-25, , godzina 20:00
  • od 89 zł
  • Proxima, Warszawa

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na koncert brytyjskiego zespołu You Me At Six! Grupa wystąpi już 25 stycznia 2019 w warszawskiej Proximie.

You Me At Six to kapela z Weybridge założona w 2004 roku. Na swoim koncie mają pięć krążków, a głośno zrobiło się o nich już za sprawą ich debiutanckiego albumu "Take Off Your Colors" z 2008 roku z singlami "Save It For The Bedroom" czy "Kiss and Tell", które od razu trafiły na brytyjskie listy przebojów.

You Me At Six określani są jako przedstawiciele alternatywnego rocka z punkową nutą. Zespół ma za sobą występy na scenach największych europejskich festiwali, a także dzielenie scen z takimi zespołami jak Thirty Seconds To Mars, Paramore, All Time Low czy Fall Out Boy. W tym roku grupa po ponad półtorarocznej przerwie powraca ze swoim szóstym wydawnictwem zatytułowanym "VI", którego premiera zaplanowana jest na 6 października 2018. Album zapowiadany jest jako "świeży i zaskakujący" na którym usłyszeć mamy nawet wpływy elektroniki.

You Me At Six bilety na koncert od 14.09, godz. 10:00, You Me At Six, You Me At Six Polska 2019.

You Me At Six koncert. You Me At Six 2019. You Me At Six w Polsce. You Me At Six Polska. You Me At Six bilety do kupienia na eBilet!Koncerty Warszawa. Co gdzie kiedy Warszawa. Kalendarz imprez Warszawa. Kultura Warszawa. Wydarzenia kulturalne Warszawa.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.